«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Паста академіка Амосова: рецепт для імунітету, перевірений не одним поколінням

Еліксир «безсмepтя» на вашому столі, зміцнить імунітет і додасть десять років життя.

Турбота про здоров’я та імунний захист організму людини не залежить від пори року. Іноді вона життєво необхідна, наприклад, після тривалої хвороби. В аптеках пропонуються різні дорогі засоби, але перевірити їх склад ми не можемо.

Заплатити значну суму за розрекламований препарат — часом викинути гроші на вітер. Є засіб, який легко приготувати в домашніх умовах.

Зберігається суміш необмежений час, а за кількістю вітамінів їй немає аналогів. Академік Амосов першим приготував засіб і давав хворим після опepaції для відновлення функцій організму. Зараз секрет еліксиру здоров’я вже не тримається в секреті. Інгредієнти для нього продаються в магазині. А результат вживання вітамінної суміші беззаперечний!

Еліксир довголіття академіка Амосова:

візьміть півкілограма родзинок;
півкілограма кураги;
півкілограма інжиру;
півкілограма чорносливу без кісточок;
1 лимон з шкіркою;
300 г волоських горіхів.

Подрібніть в комбайні або пропустіть через м’ясорубку всі продукти. До суміші додайте півкілограма меду і добре перемішайте.

Суміш розкладіть в ємності (зберігайте в холодильнику).

Вживати пасту потрібно перед кожним прийомом їжі по 1 столовій ложці. Академік рекомендує їсти еліксир 3 рази в день.

Ця суміш – унікальне джерело вітамінів і мікроелементів на будь-якому столі. Вона ідеально підходить для школярів, людей з розумовою та фізичною працею, спортсменів і людей похилого віку.

Джерело

Все буде Україна