«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Перестаньте все контролювати, почніть насолоджуватися життям!

Замість того, щоб постійно вести боротьбу за місце під сонцем та йти проти течії, чому б не почати насолоджуватися життям та навчитися легко засвоювати всі уроки, які приготувала для вас доля?

Ми часто намагаємося максимально контролювати хід життя замість того, щоб просто насолоджуватися ним на повну. Можливо, якщо ви зупинитеся та зробите глибокий вдих, вам вдасться знайти своє справжнє покликання й отримати місце під сонцем.

Коли в нашому житті відбуваються непередбачувані та неочікувані події, ми не тільки засмучуємося, але й намагаємося піти проти долі. До того ж люди часто перекладають провину за свої помилки на оточення або несприятливі обставини. Ми часто відчайдушно кричимо: “Що я зробив/-ла для того, щоб заслужити таку долю?”. На жаль, коли щось іде не за планом, ми готові звинувачувати у цьому всіх довкола, а себе сприймати винятково як жертв обставин.

Звісно, у кожної людини є ціла низка сподівань та очікувань. Проте варто завжди бути готовими до того, що життя може піти не за планом. Дуже часто через розчарування та відчай ми одразу капітулюємо замість того, щоб почати змінювати своє життя на краще.

Життя – це не дотримання порядку у всьому, а збереження впевненості в собі
жертви обставин не вміють насолоджуватися життям

Бажання контролювати кожну хвилину життя є безглуздим. Звісно, якщо все справді йде за вашим планом, у цьому немає нічого поганого. Однак коли все починає розвалюватися на наших очах, ми одразу займаємо позицію жертви несприятливих обставин. На жаль, більшість з нас відмовляється миритися із ситуацією та жити далі.

Так, життя – це досить складна річ. Нам ще з дитинства закладають хибне уявлення, що для відчуття абсолютного щастя все має йти ідеально. Проте не завжди плани втілюються в реальність так, як ми б цього хотіли.

У житті білі смуги неодмінно чергуються з чорними. Не забувайте, що навіть неприємні події відбуваються з певних причин – зокрема, щоб дати нам цінний життєвий досвід. Звісно, радісні події та новини тішать нас більше, ніж негативні, проте ставлення людини до світу є виключно суб’єктивним. Якщо ви навчитеся все сприймати легко, то будете почуватися щасливою людиною.

Не забувайте: одна невдача не свідчить про те, що потрібно назавжди облишити свої життєві цілі.
Навіть помилки є чудовою можливістю вирости як особистість та навчитися чомусь новому. Причому, вчитися необхідно не тільки на досягненнях, але й на помилках.
Токсичні стосунки не є причиною одразу забувати про колишні почуття та негайно розривати стосунки. Спробуйте попрацювати над своїми стосунками з другою половинкою.
Можливо, взявши на озброєння наші рекомендації, ви навчитеся поводитися більш вибірково. Подумайте, адже через подібні несприятливі обставини життя може давати вам шанс зняти пелену з очей та позбутися невиправданих очікувань.
Не пливіть проти течії, почніть насолоджуватися життям
як почати отримувати задоволення від життя
Ви справді готові й далі битися головою об стіну? Припиніть вдавати з себе жертву обставин. Можливо, життя просто намагається повести вас в іншому напрямку.

Не варто звинувачувати інших людей у своїх помилках і стражданнях. Погодьтеся, ви самі могли зробити щось не так та допустити цю ситуацію. Можливо, вам просто не вдається дистанціюватися від людей, які погано на вас впливають.

Дуже часто люди проживають своє життя на автопілоті. Саме тому ми не завжди сповна оцінюємо всі можливості, які пропонує нам життя. Насправді доля завжди дає нам цінні вказівки, просто ми не завжди готові правильно їх сприймати. Навчіться бачити можливості, які відкриваються перед вами! Просто відкрийте очі ширше! Повірте, вони перед вами…

Ми часто змушуємо себе залишатися у стосунках, на які не варто витрачати ані зусиль, ані часу. Втім, ми чомусь оточуємо себе марними сподіваннями та скаргами замість того, щоб рухатися далі та насолоджуватися життям на повну. Ми займаємо пасивну позицію жертви, і з часом самі ж починаємо вірити у цю брехню. Чому б не припинити цю боротьбу та почати просто плисти за течією і насолоджуватися життям?

Іноді людині стає настільки затишно в її зоні комфорту, що вона втрачає здатність об’єктивно сприймати навколишнє середовище. Ми ненавидимо будь-які зміни, проте без них бути щасливою та повноцінною людиною неможливо.

Чи намагаєтеся ви контролювати життя?
як цінувати життя
Коли у вашому житті негаразди трапляються один за одним, ви втрачаєте контроль над ситуацією. Погодьтеся, вам більше до вподоби, коли все йде за планом, і кожен ваш день є настільки ж чітко розписаним, як і попередній.

Якщо ви любите дотримуватися суворого режиму, то в складній ситуації можете розгубитися та втратити рівновагу, наче канатоходець-початківець. Насправді дуже важко жити, якщо ви не можете змиритися з непевністю у житті. Не сприймайте зміни, як негаразди, ставтеся до них як до подарунка долі.

Усе, що потрібно зробити, аби відчути себе щасливою та успішною людиною – це змінити своє ставлення до навколишнього середовища. Повірте, навіть у проблемах є свої переваги. Вам лише треба навчитися помічати навіть найменші приємні дрібнички у кожній ситуації. Звісно, робити подібні зміни в житті непросто. Значно легше скаржитися, заперечувати та відмовлятися миритися з усім, що вас турбує.

Навчіться контролювати свої емоції та боротися зі стресом. Не намагайтеся контролювати кожну хвилину свого життя. Пливіть за течією та не бійтеся невідомості. Повірте, фантастичні події відбуваються з нами саме тоді, коли ми найменше цього чекаємо.Пише - Моє здоровя

Все буде Україна