«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Пять речей, які забирають жіночу енергію

Чоловік і жінка – дві різні еволюційних гілки, і різниця між ними не зводиться до «маточки і тичинок» .

Іншими словами: що абсолютно не впливає на чоловіка, може довести жінку до повного занепаду сил і депресії. Наприклад …

Бардак в будинку

Одна з найбільш виснажливих речей на світі для жінки – бардак в будинку або на робочому місці. Думаєте, нормальна жінка пиляє чоловіка за розкидані по будинку шкарпетки тому, що їй більше зайнятися нічим? Зовсім ні! Вся справа в тому, що в нас еволюційно закладено, бути вкрай уважними до положення речей, які нас оточують.

Ми – збирачі. Протягом тисячоліть ми займалися лише тим, що шукали гриби, ягідки, коріння тощо. Ми охороняли дітей від змій і комах, стежили за найменшими змінами навколишнього середовища.

Наше око фіксує будь-який безлад, навіть той, на який чоловік і не зверне уваги. На чоловіка поки слон не наступить, поки усі його пахучі шкарпетки до підлоги не прилипнуть, нічого не вплине, бо йому так комфортно. Він і в такій обстановці може працювати, відпочивати, якщо йому це треба буде. А ось жінка – не може.

Усі ці розкидані шкарпетки, штани, книги, купальники, рушники, – постійно засмічують її оперативну пам`ять. У такій ситуації вона починає працювати повільно, підвисаєючи, як комп’ютер, який потрібно перезавантажити. Кожна річ, яка лежить «не на своєму місці» і потрапила в її поле зору – це як відкрита в окремому вікні програма.

Згодом, якщо бардак накопичується, жінка починає відчувати постійний стрес, який позбавляє її сил. Хочеться просто сісти посеред всього цього безладу, і почати плакати. Тим часом її чоловік може взагалі не розуміти в чому полягає проблема, навіть спотикаючись об залишені на кухні пивні пляшки. Ну, ще ж пройти можна!

Поганий сон

Жінки, на відміну від чоловіків, сплять куди більш чутливо. Чоловік може солодко сопіти, не дивлячись на те, що поруч надривається будильник. Жінка ж схоплюється від кожного звука: можливо, щось з дітками трапилось?

Інколи, їй доводиться кілька разів за ніч ходитити і вкривати дитину ковдрою. Жінка реагує на слабкий сигнал скайпу в телефоні, на надіслану вночі смс, на ніжний щебіт синиці зранку! Саме тому більшість жінок постійно та регулярно відчувають страшний недосип! Щоб жінка функціонувала нормально, їй потрібно хоч зрідка по-справжньому висипатися.

По-справжньому – це коли тебе нічого не відволікає: ні прохання чоловіка знайти сорочку, ні телефонні дзвінки, ні жалібне нявчання кота о 4 ранку, ні звістка про те, що дитині вже сьогодні потрібна особлива шапочка на урок праці… Я за те, щоб хоча б раз на тиждень робити мамі день відпочинку. А якщо вдома з цим нічого не виходить, то потрібно залишити всі ці шумові подразники і з`їздити на пару днів в санаторій. Нехай подумають над своєю поведінкою, поки вас не буде.

Плітки

Жінка – істота страшенно емоційна. Під час розмови з подругою вона може пережити більше емоцій, ніж чоловік в епіцентрі військових дій. Наші емоції настільки сильні, непідконтрольні і рухливі, що можуть вимотати та виснажити нас, навіть в умовах відпустки і повного байдикування. А коли емоції ще й посилюються близькою людиною (мамою, чоловіком), то хоч взагалі караул кричи.

Тому пам`ятайте: справі – час, а потісі – година. Жінка, яка не обмежує себе в жіночих балачках – виснажена і знесилена. Це ж саме стосується і соцмереж! Я не кажу про те, щоб припинити спілкування з подругами взагалі. Просто почніть приділяти їм час, після основних справ.

Поганий інтим

Ну, як поганий: невиразний, швидкий. Сама жінка може й не брати це до уваги, а чоловік – і зовсім пишатися своїми здібностями коханця. Однак, якщо подивитися правда в очі, поганим може вважатися будь-який інтим, який не забезпечив жінку оргазмом та яскравими емоціями. Це навіть і інтимом зовсім не назвеш, лише зрівняти можна з якимось виснажливими фізичними вправами.

При цьому слід визнати, що мужики в інтимі – дуже примітивні і грубі істоти. Вони не проти спробувати що-небудь новеньке, але самі рідко думають про те, як би краще догодити жінці. А, значить, доведеться піклуватися про себе саму: поекспериментувати з іграшками, спробувати самій отримати, те чого не дає чоловік. Коли жінка буде задоволена в цьому плані, то очі в неї засвітяться, життєві сили зростуть, а фізичні показники поліпшаться. Після гарного інтиму чоловікові хочеться поспати, а жінці – бігти на тренування. Так чому б цим і не скористатися?

Почуття провини

Найголовніша проблема усіх жінок планети, починаючи з Єви – це почуття провини. Ви ніколи не думали, чому саме Єва зірвала це бісове яблуко? А саме тому, що на жінку простіше звалити всю вину!

Ви ніколи не звертали уваги на те, як реагують на різні звинувачення чоловіки і жінки? Чоловіки зазвичай протестують, лаяться, погрожують піти, якщо вам щось не подобається. Жінки зразу ж починають визнавати свою провину, думають, як її загладити, як виправити свої уявні недоліки. Більшість маніпуляцій, які відбуваються з жінками – це маніпуляції на почутті провини.

Якщо ти народилася жінкою, то ти обов’язково будеш погана для когось: старою, товстою, одержимою дітьми, або, навпаки, стервозною зозулею, яка мало стежить за собою, або навпаки, вищого рівня егоїстка. З цим потрібно просто змиритися. Поставити собі чіткі цілі, і не намагатися бути хорошою для всіх. А ось людей, які на рівному місці намагаються зробити тебе винуватою – посилати далеко і надовго. Енергії відразу стає більше – перевірено.

Наприкінці додам, що яке б світле майбутнє не обіцяли нам затяті феміністки, але факт залишається фактом: ми і чоловіки – дуже різні. Ніхто з нас не є кращим чи гіршим, ми просто створені по-іншому. Те, що чоловікові здається дрібницею, може зіпсувати нам настрій на цілий день. А нам воно треба? Так що, доведеться взяти все в свої руки, і створювати собі необхідні умови існування самій, бо порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих.

За матеріалами:otozh

Все буде Україна