«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Покоївка зняла простирадла в номері і виявила знахідку, від якої у неї підкосилися ноги і вона в паніці вибігла геть (ВІДЕО)

Кайл Ореффіс і Джош Гібсон запустили канал YouTube Give Back Films в надії надихнути людей на випадкові акти доброти. У спробі поширити щастя вони роздавали готівку бездомним людям і також оплачували нужденним за комунальні послуги. Цього разу вони відплатили сповна працьовитій прибиральниці в невеликому готелі в Парк-Сіті, штат Юта.

У адміністратора готелю не було нічого, крім похвали для покоївки, яку вони щойно найняли. «Ми вирішили взяти її на роботу і подивитися як вона справляється. У неї зовсім не було грошей. В результаті всі залишилися задоволені її роботою.

Жінка відмінно справляється і гідна винагороди — сказала вона. Незважаючи на те, що у прибиральниці дуже багато прання — вона також тримає все в ідеальній чистоті.

Рушники складає дуже охайно і акуратно. Жінка безумовно дуже організована. Щоб винагородити цю працелюбну прибиральницю, яка потребує грошей, Орефіс і Гібсон підсунули їй під простирадла купюри в 500 доларів, і написали записку: «Це чайові! Насолоджуйся.»

Незабаром після цього прибиральниця увійшла в кімнату, щоб виконати свої звичайні службові обов’язки. Коли вона відкинула простирадла ліжка, вона була ошелешена, побачивши стопки купюр разом з запискою, прихованою під нею.

Вона замовкла і закрила рот руками від подиву. Вона й гадки не мала, що приховані камери були розміщені навколо готельного номеру, щоб відобразити її безцінну реакцію! Через кілька миттєвостей з’явилися Орефіс і Гібсон.

Спочатку приголомшена прибиральниця відмовився прийняти чайові в такому розмірі, але її колега заперечила: «Ви цього заслуговуєте. Ти відмінно справляєшся. Звичайно, прибирати готельні номери — це нелегка робота, і вона заслужила такі чайові в знак визнання її важкої роботи.

«Спостерігаючи за відео, ви можете відчути, як це — робити іншим людям приємно, і ви відчуваєте невелике щастя при перегляді відео», — сказав Гібсон в інтерв’ю Deseret News.

Джерело

Все буде Україна