«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Поради прибирання — маленькі хитрощі в допомогу.

Якщо людину попросять охарактеризувати ідеальний будинок, першими словами будуть «затишок», «чистота» і «комфорт». Щоб рідне гніздечко заряджало вас бадьорістю і позитивом, необхідно підтримувати рівень чистоти і затишку кожен день. Однак це не завжди вдається — не вистачає вільного часу. Продовжити відчуття свіжості після прибирання, як мінімум, на тиждень допоможуть деякі поради.

Ванна кімната. Через підвищену вологістьі в стиках між плитками і в куточках ванни може з’явитися грибок, від якого згодом важко позбутися. Привчіть себе провітрювати ванну кімнату після кожної водної процедури. Протирайте стіни ванної на два рази: перший раз ганчіркою, змоченою у воді з додаванням лимонного соку (5-7 крапель на літр води), а другий раз — сухою прогумованої серветкою для прибирання ванних кімнат.

Змішувачі досить протирати раз на тиждень сухою ворсистої тканиною. Слідкуйте за чистотою вентиляційної решітки. При забрудненні її необхідно почистити ватяними паличками, або зняти і пропилососити. Щоб у ванній кімнаті не запотівало дзеркало, покрийте поверхню розчином желатину (1 ч. л. на 50 мл теплої води).

Миття підлог. Ламінату та паркету зайва волога шкідлива. Досить протирати таку підлогу злегка вологою ганчіркою. Використовуйте оцет: одна столова ложка на літр води. Для килимових покриттів приготуйте мильний розчин: візьміть господарське або дитяче мило і настругайте у відро з допомогою великої терки. Збийте з водою в рясну піну, додайте 2-3 краплі ефірного масла на ваш смак.

Нанесіть піну на ковролін за допомогою губки, а після висихання пропилесосьте. Лінолеум хоч і вважається, що легко миється, проте не любить чистку з порошками. Для миття підійде слабо-мильний розчин або звичайна тепла вода.

Позбавлення від пилу. Протираючи полки і предмети інтер`єру (наприклад, телевізор) від пилу, використовуйте антистатик. При збиранні пилососом частинки пилу тут же розлітаються по всій квартирі. Скористайтеся іонізатором повітря або ж розпилюйте поблизу пилососа вологу з пульверизатора.

Догляд за меблями. Пил з оббивки диванів можна видалити, якщо накрити диван мокрим простирадлом і постукати чистим віником або «вибивачкою» для килимів. Дивани з натуральної шкіри чистять за допомогою ворсистою серветки, змоченої в бензині. Щоб диван блищав, як новий, натріть його шматком вовняної тканини, змоченою у воді з оцтом. Темні плями зі світлих плетених меблів видаляються за допомогою перекису водню.

Джерело

Все буде Україна