«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Правила мудрої жінки

Гармонійні стосунки пари – дуже складна річ й одночасно величезне щастя. Все це вимагає великої праці, розуміння і мудрості.

Не змагатися

Часто жінки в парі прагнуть довести чоловікові, що вони розумні, впевнені, сильні, кращі і т.д. Але іноді ми робимо це, влаштовуючи своєрідне змагання. Помилковим є намагатися довести свої кращі якості за рахунок програшу чоловіка.

Ви бачили десь таке, щоб переможений любив і відчував прихильність до свого візаві? Більше того, у нас з чоловіками різні «поля бою». Пара буде щасливою, коли кожен буде розвивати кращі якості на «своїй території».

Помічати свої переваги

Якщо ви хочете, щоб якісь ваші старання не залишилися непоміченими і були гідно оціненими, не очікуйте в гордій самотності, що він сам помітить. Адже якщо з якихось причин людина їх не розгледить, ви залишитеся розчарованою: «Ти мене не цінуєш», «Я все для тебе робила, а ти…» і т.д. Навпаки не втрачайте можливості похвалити себе і звернути його увагу на певні ваші заслуги і перемоги:

«А ти бачив, що я зробила… правда, я молодець?:)». Тоді він дійсно буде помічати ваші сильні сторони, а в його свідомості буде відкладатися інформація про те, що ви молодець і взагалі найкраща. Тільки робити це потрібно не в формі закидів. Якщо ви хочете, щоб чоловік вас любив, не намагайтеся перемогти.

Дати чоловікові свободу

Мудра жінка знає, що в щасливій парі ніхто нікому нічого не винен і ніхто не є чиєюсь власністю. Союз двох людей – це перш за все співпраця на загальних і добровільних засадах. Не змушуйте його виконувати вашу волю. Ви закохалися в нього, зачаровані його чоловічою силою і волею, які помітили в ньому спочатку.

Але в парі намагаєтеся його перевиховати, контролювати, змушувати вас слухати у всьому, в результаті чого повністю його утискаєте. І в результаті отримуєте невпевненого в собі, слабкого, нерішучого і розчарованого чоловіка, якого самі з нього і зробили.

Просто кохати

Багато вже сказано про те, що головний жіночий інструмент і сила жінки – це любов. І це правда. Жінка вміє і хоче любити. Вона від природи створює, віддає, дарує, приносить в світ нове. Подаруйте своєму чоловікові любов, повагу і ви побачите, на що він здатний заради вас і вашого щастя.

Бути щасливою

Людина сама хоче, щоб поряд з нею ви відчували себе щасливими. Саме таким чином, вона самостверджується в стосунках. Це приносить їй радість. Висловлюйте свої бажання і не нав’язуйте свою волю. Підкорювати чоловіка потрібно любов’ю, а не поневоленням.

Жінка, яка намагається «видресирувати» свого чоловіка, годує свою гординю. Це дає їй відчуття влади, але ніяк не щастя. Бажання отримати владу шляхом приневолення призведе лише до сварок. А тримання на залізному ланцюзі – до повної апатії і байдужості. Поважайте чоловіка і його волю, як свою власну.

Завжди пам’ятайте, що людина буде приходити і примножувати щастя там, де їй добре. А добре нам там, де нас люблять і поважають.

Бути розумною і бути мудрою – різні речі. Розум – це знання, яке не завжди веде до щастя, а мудрість сама по собі вже є запорукою щастя.

Розум годує гордість, а мудрість годує серце і душу. Розумна жінка успішна, красива і якщо при цьому вона є мудрою, то обов’язково буде щасливою.

Джерело

Все буде Україна