«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Пригнічення інших – це слабкість, замаскована під силу

Це покладе край усім суперечкам і силовим ігрищам, які так згубно діють на стосунки

Щойно ти припиниш ототожнювати себе з розумом, то твоєму самовідчуттю стане байдуже, маєш ти рацію чи ні. Тоді збільшена, вимушена і глибока несвідома потреба мати рацію, що є однією з форм насилля, перестане існувати.

Ти зможеш усвідомлено і твердо заявляти про те, що відчуваєш і що думаєш, проте все це вже буде вільним від агресивності або необхідності захищатися. Твоє самовідчуття буде виходити з більш глибинного і справжнього місця, що знаходиться всередині тебе, а не з твого розуму. Відстежуй появу в себе будь-якого бажання захищатися, що народжується всередині.

Що ти захищаєш? Уявну особистість, образ, що виник у тебе в голові, вигадану істоту. Роблячи цей стереотип своєї поведінки усвідомленим, стаючи свідком його виникнення, ти перестанеш з ним ототожнюватися. У світлі твоєї свідомості несвідома модель поведінки швидко розчиниться. Це покладе край усім суперечкам і силовим ігрищам, які так згубно діють на стосунки.

Пригнічення інших – це слабкість, замаскована під силу. Справжня сила знаходиться всередині тебе і тепер вона стає доступною тобі.

Джерело

Все буде Україна