«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

ПриватБанк позбавив українців найпопулярнішої послуги

ПриватБанк залишив клієнтів без готівки

У банкоматах ПриватБанку з невідомих причин почали блокувати одну із найпопулярніших серед клієнтів послуг – зняття готівки без наявності карти.

Суть була досить проста, достатньо тільки номера телефону і введення пін-коду. Як виявилося, днями установа обмежила кількість верифікацій, тобто ви не зможете зняти кількома "траншами" суму, якщо за один не видає необхідну.


ПриватБанк банкомат


"ПриватБанк. Зняття готівки по коду – це була ваша найкраща фішка. Зараз вона недоступна для багатьох верифікацій?", - пишуть користувачі у Twitter, додавши відповідне фото.

ПриватБанк, банкомат видає помилку

На знімку видно, що операцію не пропускає сам банк з причин лімітування, хоча раніше клієнтів про це ніхто не попереджав – ні повідомленнями, ні офіційною інформацією на сайті. Досі у ПриватБанку проблеми не коментували.

"Помилка. На жаль, ваш платіж скасовано з метою безпеки. Для можливості використовувати послугу будь-ласка зверніться в онлайн-чат або зателефонуйте за номером 3700", - йдеться у повідомленні, яке виводилося на екран банкомату.
Дивіться: "Приватбанк" змінив ліміт на зняття готівки


Нагадаємо, після зухвалого пограбування в селищі Оженин Рівненської області держбанк "ПриватБанк" заявив про нагороду в розмірі 75 тисяч за інформацію, яка допоможе зловити злодіїв.

Все буде Україна