«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Прополіс – купуйте у бджолярів і забудьте про таблетки!

Цілющі властивості цього продукту важко переоцінити!

Для того щоб позбутися від шуму у вухах (цей рецепт мені дала лікар), треба взяти 1 ч. ложку аптечної настоянки прополісу, 3 ч. ложки оливкової олії і перемішати. В суміші змочити джгутики з вати і на ніч закласти їх у вуха. Для лікування мені вистачило всього чотирьох разів.

Поділюся рецептом від гастриту. Він допоміг моїй дочці. Взяти по 150 г соку алое, соку каланхое і соку подорожника. Додати по 200 г меду і обліпихової олії. Все змішати. Окремо настояти в 100 г спирту 10 г прополісу. Настоювати 1 тиждень. Потім процідити і змішати з підготовленим соком. Пити по 1 столовій ложці 3 рази на день.

Гайморит виліковує камфорна олія з настоянкою прополісу. Накапати 20 крапель аптечної настоянки прополісу в пляшечку (30 мл) з камфорним маслом. Настоюємо збовтуючи, 3 доби в теплому місці. Закопуйте в ніс вранці і ввечері по 2 краплі в кожну ніздрю.

При простатиті через день перед сном, лежачи на правому боці, вставляйте на ніч в пряму кишку свічки з прополісом. Всього 10-14 процедур.

Нещодавно прочитав в одній газеті, як одна людина вилікувався від цукрового діабету. Ось рецепт. Взяти 100 г спирту і 20 г прополісу. Прополіс треба потовкти або дрібно порізати. Залити спиртом і щільно закрити. Тримати в темному місці 3 дні, частенько збовтуючи. На дні посуду залишиться муть. Процідити в чистий скляний посуд і пити по 16 крапель 3 рази на день за півгодини до їди. Місяць попити і зробити перерву на два тижні. Потім продовжити пити. Таблетки теж пити. Я спочатку не вірив в це. Через місяць лікування здав кров на аналіз і не повірив своїм очам: до цього було в крові 10, а стало – 6,1. Ось і прополіс.

Прополіс активно впливає на перебіг біологічних процесів в тканинах організму, має антимікробну, протизапальну і місцевоанестезуючу дію. Він активізує процеси відновлення, що особливо важливо при атрофічних захворюваннях слизової оболонки.

Застосування прополісу при хронічних фарингітах. Подрібнений прополіс опускаємо в стакан з холодною водою, при цьому віск і деякі інші домішки спливуть, а прополіс осяде на дно. Цей осад підсушуємо і заливаємо 96 ° спиртом (з розрахунку 30 г прополісу на 100 г спирту), настоюємо протягом тижня, періодично струшуючи, потім фільтруємо через паперовий фільтр, змішуємо 1 частину екстракту прополісу і дві частини гліцерину (або персикового масла). Від себе додам: ще краще брати масло обліпихи або оливкову.

При хронічному фарингіті слизову оболонку носа, рота, попередньо звільнену від слизу і корок, змащували отриманою сумішшю протягом 10-15 днів один раз в день. На одну аплікацію витрачали 2-2,5 мл препарату.

Під наглядом перебувало 238 хворих, з яких 187 страждали субатрофіческой, а 51 атрофической формою. Серед обстежених переважали особи у віці від 33 до 67 років з тривалістю захворювання від 1,5 до 12 років.

В результаті лікування екстрактом прополісу одужання настало у 74 відсотків хворих, значне поліпшення у 14, 7 відсотка (одужання, імовірно, не було там, де не були враховані важкі атрофічні гастрити і їх вплив на гортань, носоглотку. – Прим. Авт.). Ми змогли простежити за віддаленими результатами лікування (від 6 міс. до 3 років) у 175 осіб. Одужання спостерігалося у 71,1 відсотка обстежених, значне поліпшення у 16,3 відсотка… Висновок абсолютно очевидний: лікувальна активність екстракту прополісу значно перевищує ефективність найбільш поширених лікарських засобів при хронічних фарингітах ».

За матеріалами

Все буде Україна