«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Розкрито східний секрет молодості! У 45 можна виглядати на 30 якщо приймати це по 1 ложці

Хочете надовго зберегти молодість? Цей дивовижний рецепт допоможе вам завжди виглядати приголомшливо! Досить пити по 1 ложці в день дуже смачну суміш і молодіти з кожним днем. Будьте красиві і молоді.

Ефект приголомшливий! Якщо вживати регулярно (2 рази на рік, курсами), то в 45 будете виглядати на 30 і загальний тонус організму теж буде відповідати цим параметрам. І ще … .в перервах пийте чай з коренем імбиру, хоча б один раз в день.

Один курс – це поки не використовуєте весь склад нижче наведеного рецепта:

– 100 мл. лимонного соку.
– 200 г меду.
– 50 мл. оливкової олії.

Змішайте всі компоненти і приймайте еліксир натщесерце по одній чайній ложці. Приймати 3 рази на день перед їжею, десь за 15 – 20 хвилин. Після того як ви з’їсте весь склад – робите перерву приблизно на пів року. У цей час потрібно пити чай з імбиром по цьому рецепту: 0.5 чайної ложки натертого імбиру залити 200 р окропу, додати лимон за смаком.

Хто не може пити без нічого, можна з сухофруктами або мармеладом, АЛЕ підсолоджувати ЦУКРОМ ЧАЙ НЕ МОЖНА! Згодом, як звикнете, дозу імбиру можна збільшити до 1 чайної ложки. Зазвичай еліксир приймають в березні і жовтні-листопаді.

Леді, обов’язково прийміть цей метод на замітку і будьте молодими, чарівними і чудовими.

Джерело

Все буде Україна