«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ще один урок від старого професора

Під час однієї із зустрічей випускників кілька хлопців, які вже зробили кар’єру у своїй справі, вирішили зайти в гості до свого старого професора. Поділившись своїми успіхами і досягненнями, вони перейшли і до іншої теми – труднощів і проблем в житті.

– Почекайте хвилинку, я зараз заварю нам усім чудової кави, – сказав професор, як тільки останній з колишніх студентів розповів про свої проблеми.

Він вийшов на кухню і повернувся з кавником і підносом, на якому було багато чашок, але серед них не було навіть двох однакових. Одні були дорогі порцелянові, інші прості керамічні, треті – зовсім скромні скляні.

Старий професор розлив каву і запропонував кожному взяти чашку. Коли у кожного в руці парував ароматний напій, учитель промовив:

– Подивіться на чашки, які ви взяли. Звичайно, кожен хотів взяти трохи кращу, тому всі гарні чашки розібрали, а прості залишилися на підносі. В принципі, хотіти кращого для себе – це нормально, але в цій гонитві і криється причина багатьох ваших проблем та стресів. Адже кава не стала смачнішою в дорогій чашці, вірно? А тепер уявіть, що кава – це життя, а все інше – гроші, робота, статус – це чашки. Ми всі варті кращої чашки, але гонитва за чашкою сама по собі безглузда, тому що в ній ми просто не маємо можливості насолодитися самим смаком кави.

Запам’ятайте: у найщасливіших людей немає всього найкращого, але вони навчилися отримувати найкраще з того, що є.

Все буде Україна