«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Що зробити для того, щоб у вашому житті з’явилась потрібна людина

Оточуйте себе тими людьми, які тягнуть Вас вгору. Тому що життя переповнене тими, хто хоче тягнути Вас вниз.

Техніка «Як залучити потрібну людину в наше життя?»

1. Головна ціль.

Подумайте про найважливішу ціль у Вашому житті у цей момент. Перевірте, чи вона є тим, до чого ви прагнете, а не від чого хочете втекти. Перевірте чи можна її побачити, почути, уявити як фільм, головним героєм якого є Ви. Зробіть його дивовижним: додайте освітлення, фон, пейзаж. Подумайте, що мета реалізовується у конкретному місці та у конкретний час. Перевірте, чи стане Ваше життя щасливішим, якщо Ви побачите його очима нового себе із представленого фільму?

2. Головне джерело.

Що саме Вам потрібно для того, щоб втілити у життя цей дивовижний фільм? Виберіть основне джерело, яке за принципом Парето 20-80 забезпечить 80% вашого успіху.

3. Соціальна панорама.

Де саме у Вашій соціальній панорамі знаходиться відображення цього джерела. Погляньте навкруги – воно може знаходитись і вгорі, і внизу, і позаду Вас. Запам’ятайте, яким чином воно представлене.

4. Потрібна людина.

Уявіть, що із самого джерела виходить стрілка, на кінці якої скоро має з’явитись зображення потрібної Вам людини. Зауважте, де та, як далеко від Вас з’явилось зображення цієї людини.

5. Запросіть важливу для Вас людину зайняти своє місце у Вашій соціальній панорамі.

А також визначте умови, на яких вона погодиться на це. Що саме Ви повинні для цього зробити чи що повинні дати їй? Уявіть в своїх долонях подарунок цій людині, передайте його та прийміть цей подарунок від себе з її позиції. Уявіть, що саме може дати натомість Вам ця людина – можливо, якраз потрібний Вам ресурс, знову станьте собою та прийміть його. Подякуйте та запитайте, коли Ви зможете зустрітись наяву.

6. Дослідження перешкод.

Запитайте себе, чи жодна частинка Вас не проти появи цієї людини у Вашому житті? Чи немає внутрішніх і зовнішніх для цього перешкод?

На закінчення потрібно відзначити, що «Всесвіт безкінечно добрий та наповнений джерелами»

Потрібні нам люди ходять по світу та з’являються тоді, коли це нам необхідно. Вони приходять саме тоді, коли ми готові перейти на новий етап життя. Можливо, ми також можемо стати потрібною людиною для тих, хто цього потребує в цей момент.

Джерело

Все буде Україна