«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Шлях до серця: дізнайтеся, як ощасливити чоловіка згідно знаку Зодіаку

Шлях лежить не тільки через шлунок

ОВЕН

Представнику цього знака необхідне постійне задоволення його Его. Чоловіки-Овни щасливі, коли відчувають, що їхнє слово має силу, а авторитет не піддається сумніву. Зробіть вигляд, що він винятковий і унікальний, адже Овен потребує великої кількості уваги. Запам'ятайте, Овни люблять сюрпризи, особливо несподівані і без приводу.

ТЕЛЕЦЬ

Зробити щасливими Тельців простіше простого. Представники цього знака Зодіаку завжди відкрито говорять про те, що їм необхідно. Достатньо просто робити так, як хоче Телець, щоб побачити його задоволеним. Важливо розділяти його прагнення до матеріального добробуту і комфорту. Дозвольте йому проявляти ініціативу у всьому, що стосується фінансового боку.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків щастя полягає у свободі дій і підтримці з боку близьких людей. Якщо хочете бачити поряд з собою радісного чоловіка, народженого під цим знаком, починайте з себе. Зарядіть його оптимізмом і переконайте, що вірите в нього. Від приємних слів Близнюки, ласі на лестощі, буквально розцвітають на очах.

РАК

Раку життєво необхідно відчуття надійності. Тільки будучи впевненим у стабільності він зможе по-справжньому розслабитися і дозволити собі зайнятися улюбленими захопленнями. Переконайте його, що вам під силу впоратися з будь-якими труднощами. Пам'ятайте, що сімейні цінності для Рака дуже багато значать. Зробіть йому приємно, придумавши традиції тільки для вас двох.

ЛЕВ

Для щастя Левам багато не треба - достатньо щиро захоплюватись ними і звеличувати. Це один з небагатьох представників Зодіакального кола, які люблять вухами. "Вогняного" чоловіка треба просто любити і прагнути до емоційної близькості з ним, не забуваючи створювати затишок в будинку.

ДІВА

Діві для щастя достатньо розуміти, що він повністю контролює всі сфери життя. Відчуваючи безпеку, він розслаблюється і може навіть дозволити собі помріяти про щось високе. Допоможіть йому впорядкувати життя, починаючи з побутових питань. Організація і порядок – це те, чого він найбільше потребує.

ТЕРЕЗИ

Для чоловіків-Терезів дуже важлива атмосфера гармонії і взаєморозуміння. Вони буквально розквітають, коли ними захоплюються і хвалять, акцентуючи увагу на перевагах. Пам'ятайте про те, що Терези мріють про піднесені відносини, тому не допускайте грубощів у спілкуванні.

СКОРПІОН

Це, мабуть, найзагадковіший представник Зодіакального кола. Цьому чоловікові необхідна "буря", яка виражається в постійній боротьбі з зовнішніми обставинами. В іншому (особливо в особистому житті) йому важливі контроль і надійність. Створіть для Скорпіона умови, в яких він зможе відчувати себе захищеним, і ви по-справжньому ощасливите його.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець обожнює все нове і незвідане. Пригоди допомагають йому не втратити смак до життя. Візьміть за правило періодично влаштовувати хоча б бюджетні поїздки, вибиратися в громадські місця, організовуйте культурне дозвілля. Не обмежуйте свободу пересувань Стрільця, і він завжди буде перебувати у відмінному настрої.

КОЗЕРІГ

Козерога, як ніщо інше, може ощасливити матеріальне благополуччя. Представник цього знаку по достоїнству оцінить вашу допомогу у збільшенні його накопичень. Дайте йому зрозуміти, що він завжди може на вас покластися, але кермо правління належать тільки йому. Повний контроль над ситуацією – це те, що йому так необхідно для комфортного існування.

ВОДОЛІЙ

Щастя для Водолія – це ефемерне поняття. Він сам точно не знає, що доведе його до екстазу, а що розчарує. Точно можна стверджувати лише те, що Водолію життєво необхідна свобода. Дайте йому можливість зберегти особистий простір, щоб він відчув себе комфортніше поруч з вами. Не позбавляйте Водолія улюблених захоплень і зустрічей з друзями. Без цього він швидко впаде в депресію.

РИБИ

Перш за все, потрібно розуміти, що типовий чоловік-Риба – це людина з тонкою душевною організацією. У спілкуванні з ним виявляйте тактовність і намагайтеся вловлювати найменшу зміну настрою. Він буде вам дуже вдячний, якщо ви вчасно підтримайте його або розділете з ним радість.

Джерело

Все буде Україна