«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Шокуючі факти про цибулю

Перша згадка про цибулю відноситься до часів Стародавнього Єгипту. Проте, вчені продовжують відкривати все нові і нові властивості ріпчастої цибулі .. Багато з них просто шокують.

Отрута для вашого улюбленця Звичайна цибуля, звичний продукт в раціоні людини, може стати справжньою отрутою для домашніх тварин. Якщо собака регулярно споживає свіжу цибулю, це викличе хронічне нездужання, тоді кішка, швидше за все, помре. Справа в тому, що речовини, якими багатий овоч, знищують червоні кров’яні тільця у тварин. Ця обставина викликає розвиток гемолітичної анемії. Для цього досить годувати домашню тварину цибулею в кількості 0,5% від ваги тіла.

Цибуля проти раку

Співробітники японського університету Кумамото виявили, що звичайна цтбуля – відмінний інструмент для боротьби з раком. Під час експерименту японці вводили протипухлинні препарати мишам. Одну групу гризунів регулярно годували цибулею. Результати лікування були більш ефективними у тих мишей, які їли цибулю. Виявилося, що секрет полягає в речовині, що міститься в цибулі, званому ононін А. Це з’єднання зупиняє ріст ракових клітин і їх розподіл. Було встановлено, що цибуля не тільки сприяє лікуванню злоякісних пухлин, але також є відмінним профілактичним засобом проти раку шлунка, простати, яєчників і молочних залоз.

Вплив на мозок

Вчені з Франції виявили, що цибуля допомагає омолоджувати клітини мозку. Сірі з’єднання, які містяться в цій рослині, транспортуються через систему кровообігу через тіло і, звичайно, входять в мозок. Там вони очищають синапси, які з’єднують клітини мозку: нейрони. Крім того, таке очищення благотворно впливає не тільки на пам’ять, мислення та інші інтелектуальні процеси, але і знімає неспокій і дратівливість.

Цибулеві сльози ушкоджують зір

Індійські вчені прийшли до висновку, що при розрізанні цибулі виділяються певні речовини, які в поєднанні зі слізної рідиною утворюють справжнісіньку сірчану кислоту. Ця кислота викликає печіння і сльозовиділення. Тому сльози цибулі можуть викликати сильне подразнення і особливо у тих, хто страждає синдромом сухого ока. Ця хвороба частіше зустрічається у людей, які носять контактні лінзи. При тривалому і регулярному контакті з нарізаною цибулею може розвинутися хронічний кон’юнктивіт і навіть ерозія рогівки.

Цибуля як бактеріальний інкубатор

Очищену цибулю не можна зберігати протягом тривалого часу, навіть в холодильнику. Вчені виявили, що саме ця цибуля часто викликає отруєння та інфекційні захворювання. Справа в тому, що свіжий нарізаний овоч – це магніт, а потім і інкубатор для всіх видів шкідливих мікроорганізмів. Вже на наступний день цибуля не повинна використовуватися для приготування їжі. Варто відзначити, що салати, заправлені майонезом, про небезпеку вживання яких ви вже знаєте, можливо, не так страшні, як нарізана цибуля

Все буде Україна