«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Таємниці притягнення спорідненої душі

Зазвичай, я надихаю людей на нове розуміння і даю ключі до вирішення їх проблем. Але зараз я розумію, що час змінився. І замість того, щоб дати вам готову відповідь, набагато ефективніше показати вам алгоритм — як знаходити готову відповідь всередині себе, як самому себе підтримувати в тих ситуаціях, в яких ви втрачаєте впевненість у гарному майбутньому або не знаєте, куди вам рухатися.

Тому я пропоную вашій увазі дві дуже прості аксіоми. Запам’ятайте міцно ці два підходи до життя і згодом ви зможете через цю призму розглядати будь-яку свою життєву ситуацію.

Я нагадую, що аксіома — це означає істина, прийнята без доказів. Ми просто віримо, що це так і є. Я вам це кажу, тому що я переконалася на досвіді — так воно і є. Мудрі люди кажуть, що так працює Всесвіт.

Перша аксіома говорить про те, що якщо у вашому житті виникла проблема (неважливо, хвороба це, важка ситуація, складність якась), значить у вас обов’язково є ресурс її вирішити. Вдумайтеся в це. Якщо ви як аксіому приймаєте такий факт, що разом з прийняттям проблеми у вас є її рішення, зберігається дуже багато енергії, яка витрачалася на сумнів.

Що таке проблема? Проблема — це перешкода на шляху до вашого щастя. Що таке перешкода? Це якась подія, енергія або думка, яка затримує потік вашої життєвої сили. І там, де лежить перешкода, накопичується застій. У тілі утворюється захворювання, або в організмі — дискомфорт.

Але це ваша енергія, просто ця енергія не тече плавно і спокійно туди, куди вона повинна текти по вашим вибором, а вона стає загатою. Більше того, енергія цієї загати може стати болотом, якщо так і залишиться перешкодою на шляху.

І ця ж сама енергія є тим паливом, тією рушійною силою, яка закрутить турбіни вашого життя, коли ви акуратно і правильно відведете цю воду, тобто розберетеся з проблемою.

Отже, повторюю — не під силу Бог випробування не посилає. Якщо у вас є питання, у вас точно є відповідь на нього. Саме для вас є відповідь на нього. Тому цей підхід до життя — я шукаю відповіді, як мені діяти, відразу знаючи, що вона точно є, — сильно відрізняється від звичайного відношення до своїх проблем, коли ми сумніваємося: чи вийде у нас колись це вирішити, чи зможемо ми колись це змінити …

Тут тільки питання вибору. Якщо ви прийняли рішення змінити це, значить, ви це зміните. Раніше чи пізніше, так чи інакше, але у вас є енергія, щоб це змінити. Це перша аксіома.

Друга аксіома звучить так: на що направляємо увагу, те і міцніє.

Коли ми хочемо позбутися проблеми, ми багато думаємо про неї. Ми аналізуємо проблему, ми дивимося на свої неприємні стани … І таким чином, ми направляємо свою енергію на проблему.

Тому коли у вас виникає проблема, зробіть інше. Після того, як ви побачили цю проблему, напишіть, як ви хочете жити без неї, який ви хочете бути, якби цієї проблеми не існувало, яким ви себе бачите, якби цього питання, цієї складнощі у взаєминах з близькими не було б …

Напишіть те, що ви хочете, а не те, від чого ви хочете позбутися. Перефразуйте свою проблему в позитивному ключі: «Я хочу розширити в моєму житті ось це».

Якщо ви подивитеся на будь-яку проблему, виходячи з того, що ви хочете мати замість неї, то ви самі побачите, яка кількість найрізноманітніших способів виходу саме з цієї складної ситуації можлива.

Давайте розглянемо ці аксіоми на прикладі запитання, заданого учасницею моїх курсів: «Незважаючи на те, що я давно прийняла своє тіло, і для мене перестала бути проблемою моя зовнішність, все одно всередині живе страх не сподобатися тому, хто сподобається мені. І що робити з цим страхом?».

Давайте ми зараз перенесемо цю ситуацію на пошук роботи. Наприклад, ви хочете знайти хорошу роботу, в якій ви будете щасливі, будете реалізовані, будете на цьому робочому місці отримувати еквівалент своїм талантам — хорошу зарплату. І ви боїтеся, що ви не отримаєте цю роботу.

Якщо ви будете думати про те, якби отримати цю роботу, ви будете нервувати, і ваші якості професійні — ваш талант, ваша майстерність — не будуть у повній мірі представлені у вашій поведінці. І роботодавець просто не дізнається, хто ви є професійно.

Але якщо ви будете максимально хотіти бути собою під час співбесіди, а не досягти цієї роботи, то той факт, що вам відмовили в робочому місці, якщо ви максимально були собою — це дуже корисний для вас факт. Ви продемонстрували, хто ви є — ваші кращі якості, ваші здібності, ваші можливості, — а роботодавець вас відкинув. Це означає, якщо б ви зі своїми цими якостями прийшли б на цю роботу, ви б там мучилися. Ви з ними не збігаєтеся.

Дуже часто людям здається, що притягання сексуальних партнерів або романтичних стосунків засноване на чомусь зовнішньому: сподобався, не сподобався. Ні, друзі мої. Кожна пара, яка має хоч якесь майбутнє, притягається всупереч зовнішності. Вона притягується завдяки внутрішньому збігу вібрацій. Це як дві ноти, які зазвучали гармонійно.

Тому, якщо у вас є страх пропустити свою людину, перед вами постає зовсім інше завдання: не зі страхом боротися, а максимально прийняти себе і відчувати себе в своїй тарілці такими, які ви є, з любов’ю до себе. Щоб у вашому тілі, у вашій особі, у ваших жестах, у вашій ході, у вашому погляді, у вашій мові максимально просвічувала ваша душа. І тоді неможливо пропустити людину, яка збігається з вами.

Але якщо ви будете переживати за те, що ви можете не сподобатися, сумніватися, хороші ви чи ні, ви не можете в цей момент бути собою. У цей момент вас просто немає в цій оболонці. Не дивно, що можливо близька вам по духу людина про вас не дізнається.

Повернемося до аксіоми, про яку я говорила на початку нашої бесіди. Якщо ми змінимо питання з «Як позбутися страху не сподобатися людині, яка мені потрібна?» На «Як зробити так, щоб мій обранець мене впізнав, побачив, розгледів?» Відповідь напрошується сама собою: будьте максимально в собі, будьте максимально проявлені у своєму тілі, у своєму погляді, в своїй ході.

Ми часто плутаємо дві речі: з одного боку — як позбутися перешкоди, з іншого боку — як досягти того стану, який приведе нас до перемоги. Треба не від перешкоди позбуватися, а треба до цього стану йти. Увагу треба спрямовувати не на проблему, а на той стан, який ви хочете розвинути.

Джерело

Все буде Україна