Три правила хорошого сексу. Блог Михайла Лабковського
1. Любов до себе
Секc – перш за все, біологічна потреба здорової людини. Але, на жаль, багато перетворюють цю потребу на чортзна-що. Наприклад, деякі жінки використовують секс як розмінну монету ( “Я йому – тіло, він мені – стосунки”) або навіть карають партнера з його допомогою ( “Скривдив? Будеш тиждень спати на дивані!”). Насправді, цілком нормально, що ви можете не відразу захотіти партнера, з яким ледь знайомі. Або що після сварки ви не особливо налаштовані на ласки.
Але коли ви відчуваєте бажання, але говорите собі “ні”, щоб цим бажанням маніпулювати, – це вже серйозна проблема. Чоловіки теж грають в ігри: наприклад, намагаються взяти кількістю, самостверджуються через секс, що призводить до найсумніших наслідків – реальні потреби тіла проігноровані, а психологічні комплекси тільки ростуть.
Щоб не потрапляти в ці пастки, треба, по-перше, думати про себе. Цінувати свої бажання, розуміти їх, не позбавляти себе здоровоъ сексуальної реалізації. А по-друге, позбуватися від тих рамок, які багато хто придбав у дитинстві: “він про тебе погано подумає” або “справжній мужик – той, у кого вагон жінок”.
2. Здатність розчинятися в моменті
Жінки зазвичай заморочуються на красі, чоловіки – на техніці. Одні відчувають, що “недостатньо гарні” і протягом всього акту розмірковують про власні стегна. Інші бояться якось не так “виконати” дію, замордовують партнерку запитаннями “а тобі правда сподобалося?”
Втім, як я з’ясував завдяки своїм численним клієнтам, представники обох статей взагалі в інтимні моменти оголюють всі свої комплекси, невпевненість. Невеликий відступ. Мені часто ставили запитання, що робити, якщо боїшся виступати перед аудиторією.
Я давав досить просту техніку: треба перемкнути увагу від самого процесу виступу, від аудиторії і того, що вона може про вас подумати, на тему доповіді, лекції, промови. Тобто треба “піти з головою” у фінансовий звіт, який ви презентуєте перед колегами, а не зосереджувати свою увагу на тому, як на вас сидить костюмчик.
У сексі цей принцип теж працює. Навчіться бути в моменті. Зосередьтеся на своїх відчуттях, діях і єднанні з іншою людиною. Перемкніть увагу від того, що про вас можуть подумати, на, власне, сам секс. Ви побачите, як його якість різко змінюється на краще.
Навчіться бути в моменті
3. Наявність бажання
Багато людей займаються сексом не так, як хочуть, або навіть в ті моменти, коли вони цього не хочуть. Для одних це – “виконання подружнього обов’язку”, інші думають, як задовольнити партнера, геть забуваючи про себе. Є окремі індивідууми, які погоджуються в сексі на те, що їм неприємно, боляче або принизливо, щоб завоювати чужу прихильність.
Подібна поведінка призводить до найсумнішого результату – наприклад, до психосоматичних захворювань на зразок еректильної дисфункції психологічного характеру або вагінізму, коли жіноче тіло “закривається” і сама пенетрація завдає їй величезного болю. Тому дуже важливо вміти вчасно говорити “ні”, не займатися сексом з жалю, почуття обов’язку, співчуття і так далі. А тільки, коли ви самі цього хочете.
Джерело:ТУТКА