«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ця дівчинка важко захворіла через те, що роблять 99% батьків …

Народження дитини — це щаслива подія в житті кожної родини. Всі родичі прагнуть розділити емоції щасливих батьків і на радощах обсипають новонароджену поцілунками.

Втім, такий прояв почуттів — це не завжди добре. Більш того, поцілунки можуть нашкодити дитині! Молода мама Савіна Френч-Белл з англійського міста Глостер поділилася своєю жалісливою історією, щоб застерегти всіх матерів.

Уже через тиждень після народження на обличчі дівчинки, якій дали ім’я Сієна, з’явився червоний висип. З кожним днем ​​пухирів ставало все більше.

Дівчинка навіть не могла нормально їсти, бо ранки завдавали їй сильного болю! Крім того, шкіра малятка нестерпно свербіла. Дівчинка постійно чухала обличчя, роздираючи до крові. Навіть якщо її туго сповивали, вона все одно примудрялася роздряпати собі личко до простирадла або одягу …

Довгий час лікарі не могли зрозуміти, що з малятком. Спершу медики підозрювали, що у дитини алергічна реакція, але ліки не давали ніякого ефекту … Лише після того, як через кілька місяців мама звернулася в приватну клініку, лікарі зуміли визначити причину висипу. Виявилося, що у Сієни зовсім не алергія. Насправді дівчинка заражена вірусом герпесу!

Швидше за все, цією хворобою заразив хтось із родичів, коли цілував дівчинку. Адже в перші дні життя у дітей ще немає імунітету, так що їх організм не може чинити опір вірусам. Навіть дорослим герпес заподіює безліч незручностей, а для немовлят він і зовсім може стати смертельним!

На щастя, Сієна отримала кваліфіковану допомогу й повільно, але впевнено пішла на поправку. Хоча процес одужання розтягнеться на довгі роки, життю дівчинки ніщо не загрожує. А її мама хоче попередити всіх батьків, щоб ті не дозволяли своїм родичам цілувати новонароджених, адже це може закінчитися трагедією!

За матеріалами

Все буде Україна