«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Твій сон тебе попередив. До чого сниться крик

Сонник зазначає, що в більшості випадків кричати уві сні доводиться тим, хто в силу переконань, виховання або інших обставин змушений грати за чужими правилами. Неможливість дати вихід справжніх почуттів і бажанням наяву трансформується в крик. Роз’яснюючи, до чого сниться подібний сплеск емоцій, тлумачення згадують реальні неусвідомлені тривоги, про які сплячий поки лише інтуїтивно здогадується.

У будь-якому випадку, якщо наснився крик це свідчить про порушення емоційного балансу. Події, люди, знайомі місця і інші подробиці сновидіння часто дають підказки, де слід шукати корінь зла. Коли трапляється голосно кричати уві сні, сонник вважає, що це той самий крик душі, якому в силу обставин не дозволено вирватися назовні в дійсності. Сновидіння відображає накопичений негатив, що не знаходить виходу наяву.

Згідно з тлумаченням старовинного дворянського сонника, того, кому довелося кричати і плакати уві сні, наяву чекають неприємності, переляк і навіть нещасний випадок. Так що бережіть себе, побачивши щось подібне. Якщо довелося кричати і лаятися, але в підсумку суперечка звелася до конструктивного діалогу, сонник Мандрівника обіцяє вдалий поворот подій, яким ви будете задоволені.

Відчуття незавершеності є передвісником невдач в поточній справі. Якщо кричали на людину, яка вам не тільки добре знайома, але і встигла порядком насолити, це віщує перші кроки до перемир’я і взаєморозуміння, їх ініціатором можете стати саме ви.

Якщо довелося кричати на чоловіка уві сні, як видно, незадоволена собою, переживає, що вона недостатньо жіночна, щоб подобатися чоловікам. Коли трапляється кричати уві сні на матір, сонник попереджає, що ймовірність бути обманутим в поточний період вище, ніж зазвичай. Настійно рекомендується уникати сварок і скандалів: цей прийом шахраї нерідко використовують в якості відволікаючого маневру.

Якщо довелося кричати на дітей, вважайте побачене застереженням. У ваш будинок може прийти вкрай небажана подія. Не поспішайте звинувачувати себе або когось із домочадців, сонник заздалегідь попереджає, що навряд чи вдасться знайти справжніх винуватців. Коли трапляється кричати від страху, сонник закликає не панікувати. Те, чого ви найбільше боїтеся, в реальній дійсності обійде вас стороною.

Сонник чаклунки Медеї обнадіює, пояснюючи, що кричати від жаху, означає, що все найстрашніше вже позаду, воно залишилося уві сні. Кричати від болю уві сні, іноді пояснюється фізіологічним фактором. Подібні сигнали бувають у диваків, які не бажають визнавати себе хворими через незначне нездужання. Сонник попереджає, що в дійсності все може обернутися куди серйозніше, якщо вчасно не вжити заходів.

За матеріалами

Все буде Україна