«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Усі жіночі проблеми – беруться звідси!

Бувають такі моменти в житті, або навіть чорні смуги, коли все йде шкереберть і зовсім не так як хотілося б. Що ми часто робимо в таких ситуаціях? Звісно, шукаємо винуватця, і найчастіше ним стає близька людина, яка знаходиться поряд. Але як стверджує досвідчений психолог, усі жіночі проблеми зароджуються всередині нас – це наші сумніви, недовіра і підозри, які наша бурхлива фантазія розвиває з неймовірною силою, штовхаючи на прийняття неправильних рішень і кроків.

Усі ми прекрасно знаємо, як важко буває визнати свої помилки. Ми не маємо рації, але продовжуємо дутися, пручатися, злитися. Як наслідок, негатив і накопичена агресія обов’язково виливаються на близьких нам людей. Виникають конфлікти і негаразди, яких можна було б уникнути, якби ми хоч трохи були мудрішими.

Чи знали ви про це?

Упевнена, тобі часто доводилося чути від подруг, що їх чоловіки – козли: те не роблять, там не слухають, на тих задивляються. Мимоволі закрадається думка: може, і мій такий же? А це всього-навсього ваші власні внутрішні проблеми, до яких ті ж подруги додають нові. Припиніть нарешті звинувачувати в усьому чоловіків.

Жіноче щастя

Психолог Михайло Лабковской впевнений: якщо жінка бачить у чоловіках тільки негативне, їй варто серйозно переглянути свою позицію. Ми зібрали для тебе сім найкращих його порад щодо сім’ї, взаємин і особистісних проблем.

Благополуччя криється в тобі

Є окремі щасливці, яких видно здалеку. Усе у них добре – побут налагоджений, чоловік коханий, робота в задоволення. Заздрити? Ні, вчитися! Справа в сприйнятті і емоційному настрої. Привчи себе бути задоволеною і радіти малому – побачиш, як кардинально зміниться твоє оточення.

Жінкам потрібно тільки одне

Всупереч розхожій фразі, жінкам с * кс потрібен не менше, ніж чоловікам, у дам він стійко пов’язаний з ніжністю і ласками. Замість того, щоб звично відмовляти чоловікові (бо він тварина і набрид зі своїми примітивними потребами), спробуй взяти ініціативу в свої руки. Поясни, чого ти хочеш, що тобі подобається. Можливо, ви зумієте один одного здивувати!

Тому що на десять дівчат

 Прикритися статистикою не вийде! Велика прірва в гендерних цифрах давно збалансувала можливість розлучатися і одружуватися знову. У чому ж справа? Чому одні жінки виходять заміж не раз, і не два, а інші так і не знаходять свого партнера? Справа в психіці, а не в зовнішності і не в характері. Жити можна цілком щасливо, треба тільки захотіти.

У Голландії мужики нормальні

Слов’янські чоловіки психологічно ліниві, тому у них очі не горять. Якщо європейських жінок потрібно завоювати, довести їм свою спроможність, то ми занадто часто погоджуємося на те, що запропонують. Зайва податливість привела до епохи маминих синочків, яких треба зводити на побачення, укласти в ліжко, а потім пару десятків років прати за ними шкарпетки.

Немає ніякої норми

Якщо тобі добре одній, нехай буде так! Страх самотності повинен наздоганяти років так в 80, не раніше. Тому що самотність заподіює дискомфорт тільки на смертному ложі. Ти молода і сильна, сміливо сприймай самотність як природний стану і припини комплексувати з приводу відсутності половинки!

Щастя – в стабільній психіці

Гармонія в компромісах – це міф. Ніякі поступки ні тобі, ні твоєму чоловікові щастя не принесуть. Комфортна, здорова атмосфера в сім’ї пануватиме тільки тоді, коли ви обидва будете задоволені. Роботою, дітьми, погодою за вікном – та чим завгодно! Нормальні стосунки можуть побудувати тільки ті люди, які люблять себе і один одного.

Стосунки не будують

Приходиш з роботи – відпочивай. Сім’я – не друга робота, вона не оплачується. Над стосуеками працювати не треба, тому що вони або є, або їх немає. Єдина умова: ти повинна приймати себе такою, яка ти є. Партнера свого теж. Переробляти, виправляти, виховувати заново не треба. Якщо не подобається, доведеться знайти іншого.

Підведемо підсумки. Секрет гармонії в родині дуже простий. Його зміст прихований в тобі. Ти можеш притягувати як позитивні, так і негативні емоції. Навчися бачити у всьому хороше, і сама здивуєшся, як сильно може змінитися після такого рішення твоє життя!

І навіть якщо трапляються в житті якісь невдачі і падіння, не слід шукати винного, варто розібратися спочатку в собі і пошукати там причину всього, що відбувається. Слід зрозуміти, що настрій майбутнього дня залежить тільки від тебе. Тому постарайся менше нервувати, переживай більше позитивних емоцій, по можливості уникай негативу і побачиш – усе змінитися на краще.

Джерело

Все буде Україна