«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В якій позі ви сидите – така ви і людина

Є багато речей, які ми робимо несвідомо. Вони говорять про наш стан розуму і характер.

Мова нашого тіла може розповісти значно більше, ніж ви думаєте, і те, як ви сидите, розкриває вас, як людину.

Перш ніж читати далі, подивіться на малюнок вгорі і з’ясуйте для себе, в який з цих позицій ви зазвичай сидите.

1. Позиція A.

Люди, які так сидять, зазвичай пливуть за течією. Вони не дуже люблять планувати, і не сильно турбуються про майбутнє.

Вони вигадливі, спонтанні і кумедні за своєю природою. Такі люди живуть своїм життям і не турбуються про те, що подумають інші.

Їх уява досить яскрава, вони вміють створювати незвичайні образи. Трошки інфантильні, вони – одні з найбільш дружніх людей, які зустрічаються в житті.

З ними дуже легко спілкуватися, вони не «в’язкі» – здатні швидко перемикатися, вкрай рідко «пережовують» одну і ту ж думку протягом дня. Вони дуже креативні, чарівні і трохи навіжена.

Такі люди часто спершу говорять, а потім думають про те, що сказали.

2. Позиція B.

Люди, які сидять в цьому положенні, раз у раз генерують ідеї! Вони в основному інтроверти, так як не довіряють свої думки іншим людям.

Ці люди вміють заробляти, часто вони не піддаються спокусам.

Не подумайте – вони із задоволенням з вами побалакають! Вони кращі співрозмовники і можуть дійсно щиро розповідати вам про щось для вас недоступне і незрозуміле.

Навряд чи вони стануть терпляче чекати понеділка або нового року, щоб почати життя з чистого аркуша. Навіщо – адже можна почати негайно!

В одну мить змінити імідж, партнера, сферу діяльності, місто або навіть країну проживання – для них в порядку речей.

Вони ті, хто спробує зрозуміти вас, і будуть останніми, хто стане засуджувати. Якщо у вас в житті є такі люди, ніколи не відпускайте їх – вони дорогоцінні камені цього суспільства.

3. Позиція C.

Люди, які сидять так, впевнені в собі і чудово знають, чого хочуть. Вони знають свої сильні і слабкі сторони, а також як їх використовувати.

Це екстраверти, вони дуже люблять бути в центрі уваги.

Їхні стосунки з одягом і речами бувають дуже складними – в цьому плані ці особи дуже примхливі і вибагливі.

Досить часто їх оточують так званий «бардак» і «хаос» – але в тому, що іншим здається безладом, існує якась логічна система: будь-яка потрібна річ може бути знайдена господарем з закритими очима.

Вони – душа компанії, люблять брати ініціативу в свої руки. Іноді вони здаються трохи гордими і зарозумілими, але всередині цієї шкаралупи ховаються одні з найприємніших людей, з якими вам доведеться зіткнутися.

4. Позиція D.

Люди, які сидять в цьому положенні, добрі, ніжні, чесні і прямолінійні. Позитивне і негативне в їх характері дотримується балансу.

Це також люди, які першими прийдуть вам на допомогу, якщо ви просто подзвоните їм. Вони не соромляться допомагати і безумовні в своїй любові.

Їх любов, прота, може сприйматися як щось само собою зрозуміле іншими, і це єдине, з чим вони постійно стикаються.

Той факт, що вони як і раніше залишаються оптимістичними і люблячими, незважаючи на те, що їх довіру підривають, багато говорить про силу їх характеру.

Вони розважливі, інтелігентні, ранимі, вважають, що поганий мир кращий за добру сварку і відчувають незручність, якщо поруч з ними хтось демонструє свої почуття на публіці (і неважливо, що це – пристрасний поцілунок або подружні «розборки»).

5. Позиція E.

Люди, які сидять в цьому положенні, жагучі і емоційні. Вони природжені керівники, дуже добре організовані і амбітні.

Вони схильні до перфекціонізму і дуже уважно ставляться до дрібниць.

Вони прекрасні слухачі і дуже добре розуміють натяки. Саме їх скритна і харизматична особистість робить їх такими привабливими і загадковими.

Їх відрізняє наполегливість (часом переходить в упертість) і цілеспрямованість.

Честолюбство змушує цих людей забути про капризи і рухатися вперед – туди, де збуваються мрії.

 

Їм надзвичайно важливо те, як вони виглядають. Стороннім спостерігачам і невтямки, які зусилля готові докласти ці особистості для підтримки себе в ідеальній формі.

В глибині душі, десь дуже глибоко вони трішки не впевнені в собі, тому часто приймають критику (нехай навіть саму конструктивну і доброзичливу) в багнети.

А як сидите ви?

 Джерело.

Все буде Україна