Вчені розповіли, в якому віці ми починаємо виглядати більш старими
Експеримент тривав цілих два роки. У ньому взяли участь більше двохсот жінок, які були представницями різних націй. Отримані дані допомогли прийти до висновку, що протягом життя в шкірі людини відбуваються п’ять основних процесів. Вони сповільнюються на п’яти етапах. Коли кількість антиоксидантів зменшується, саме тоді і починається перший процес уповільнення. Ця стадія припадає на двадцять років.
20 років
Вчені поділилися результатами досліджень. Вони кажуть, що раніше радили молодим дівчатам використовувати зволожуючі і сонцезахисні креми. Тоді це вважалося достатнім для догляду за шкірою. Але в даний час стало ясно, що з двадцяти років необхідно користуватися кремами, які містять антиоксиданти, екстракти зеленого чаю та фруктові кислоти.
30 років
У тридцятирічному віці починається наступний етап. Це пояснюється тим, що сповільнюється метаболізм. Те ж саме відбувається і з клітинами шкіри. В результаті уповільнення обміну речовин зменшується вироблення колагену, і шкіра поступово втрачає свої відновлювальні властивості. Для того щоб вона “прокинулася”, необхідно в засоби для догляду додати нікотинамід або вітамін В3. Вони подбають про її відновлення.
40 років
У сорокарічному віці шкіра проходить через етап клітинного старіння. Цей період відрізняється тим, що природний цикл клітин шкіри терпить деякі зміни. Мішель Ягода – пластичний хірург радить в засоби для догляду за шкірою додавати ретинол, пептиди і гликолеву кислоту. Такий підхід допоможе клітинам вашої шкіри відновитися.
50 років
Черговий стрибок відповідає початку менопаузи. В результаті ослаблення бар’єрних функцій шкіри, вона сохне. Шкіра більше не в силах забезпечити себе достатньою кількістю вологи. В даному віці необхідно використовувати різні олії.
60 років
У шістдесятирічної віці всі ті процеси, які були описані раніше, посилюються в кілька разів. Тут одним доглядом за шкірою не обійтися. Необхідно регулярно навантажувати себе фізично. Варто звернути увагу на пробіжки або ж кататися на велосипеді. Якщо повернутися до питання, коли старіння дає про себе знати, то експерти впевнені, що це може залежати від раси і способу життя людини.
Наприклад, кавказьким жінкам не пощастило. Після тридцяти у них з’являються помітні ознаки старіння, такі як зморшки в області чола, пігментація і т.д. А ось генетика афроамериканських жінок в порівнянні з кавказькими представницями слабкої статі, дозволяє їм виглядати молодими набагато довше. Звичайно ж, бувають винятки з правил. Під час експериментів вчених здивував той факт, що деякі учасниці виглядали на десять-п’ятнадцять років молодшими за свій вік.
Вони не робили жодних операцій для отримання подібного ефекту. Вчені прийшли до висновку, що всьому виною ДНК і спосіб життя цих жінок. На думку доктора Ягоди, вісімдесят відсотків успіху залежить від способу життя. Вона каже, що для здорової і молодий шкіри необхідно спати від семи до восьми годин, харчуватися їжею, багатою білком, вживати велику кількість води.
Звичайно ж, необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Догляд повинен бути регулярним. Якщо шістдесятилітня жінка використовує дорогий засіб проти зморшок, але веде неправильний спосіб життя, то жодного результату вона не досягне.