«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ви їх досі викидаєте! Не робіть цього.Переваги використаних чайних пакетиків

Люди, які п'ють чай або настої, часто викидають те, що може бути дуже корисним: використані чайні пакетики.

Насправді, це не просто висушені залишки рослин, які вже ніяк не можна використати. У цій статті ми пояснимо дивовижні способи їх застосування: добрива для рослин, лікування мішків під очима, засіб для усунення запахів з холодильника і шафи, засіб від комарів.


Екологічна свідомість
Щодня все більше і більше людей намагаються якомога ефективніше використовувати речі, а також витрачати якомога менше. У цій статті ми виявимо, що щоденне споживання чаю або настою є не просто корисною звичкою, ми також дізнаємося, як її можна використовувати на практиці.


Добриво для рослин
Багато людей, у яких є сад, вже мають компостну купу: місце, куди вони щодня викидають органічні або залишки невикористаних продуктів, які через кілька тижнів перетворюються на добриво для рослин. Без сумніву, це ресурс, який дозволяє мати менше відходів і в той же час більш родючий ґрунт.

Так само вміст чайних пакетиків дозволяє удобрити в невеликих масштабах домашні рослини. Можна почекати і назбирати декілька, але краще використовувати кожен пакетик відразу після чаю. Ви можете просто викинути вміст використаного чайного пакетика прямо в ґрунт в горщиках і трохи перемішати.

Якщо чайні пакетики зроблені з органічного матеріалу і не містять металевої скоби, ви можете занурити їх безпосередньо в ґрунт і трохи притрусити землею зверху.


Протизапальний засіб
Більшість чаїв мають корисні властивості не лише для здоров’я організму, але й для шкіри. Найбільш поширені різновиди, чорний або зелений чай, також мають протизапальні властивості, які допомагають позбутися, наприклад, мішків під очима, опухлості повік або укусів комах.

Чайні пакетики будуть ще ефективнішими, якщо вони холодні, адже холод також допомагає зменшити набряк, тож ми рекомендуємо завжди тримати кілька використаних чайних пакетиків у морозильній камері. У разі потреби ви можете дістати їх і безпосередньо застосувати протягом декількох хвилин.

Поглинання запахів
Можливо, це один з найменш відомих способів їх використання. Старі чайні пакетики у висушеному вигляді діють як бікарбонат натрію (харчова сода): вони поглинають неприємні запахи. З цієї причини вони ідеально підходять для зберігання всередині холодильника або шаф. Пише - Моє здоров'я

Все буде Україна