«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Від любові до ненависті: цим знакам Зодіаку буде нестерпно разом

Тільки неймовірне терпіння і щира любов допоможуть їм зберегти стосунки

Вони немов ангел і демон, дарують один одному рай і завдають нестерпного болю. Вічний біг по пекельному колу, з якого неможливо вибратися. Їх любов сповнена випробувань, їм складно бути разом, а нарізно і зовсім нестерпно.

Є три зодіакальні пари, між якими спалахують почуття, але їм практично неможливо зберегти відносини. Вони сходяться і розходяться, ненавидять і прощають. Справжнє ходіння по муках, яке може тривати роками. І тільки неймовірне терпіння і щира любов допоможуть їм знайти спільні точки дотику і зберегти стусунки.

Терези - Рак

Ваги легко йдуть по життю, не зациклюючись на дрібних проблемах і негараздах. Для них не сильно важливий побут і постійно потрібна різноманітність. Рак ж будь-яку дрібницю приймає близько до серця. Він чекає романтики, усамітнення і спокою.

Ці два знаки в слово "Любов" вкладають абсолютно протилежний зміст. Рак буде постійно ображатися, йти в себе і терпіти. Стосунки швидше принесуть йому біль і розчарування, ніж радість. Тільки прийнявши один одного, повністю з усіма його недоліками, навчившись слухати і йти на поступки, пара має шанс на щасливе майбутнє.

Стрілець - Скорпіон

Двоє людей з абсолютно протилежними поглядами на життя. Стрілець - хаос і постійний пошук пригод, Скорпіон - цілеспрямованість і працелюбність. Їх об'єднує пристрасть. На перших етапах стосунків, пара закриває очі на недоліки один одного. Але, з плином часу Стрільця тягне на незрозумілі авантюри. Він хоче ненадовго вирватися на свободу і не бажає думати про завтрашній день.

Скорпіон же чекає від нього конкретики, планомірних дій, чого, звичайно ж, не отримує. Їхнє життя подібне вулкану, невідомо коли, і якої сили відбудеться черговий вибух. Тільки шалені почуття і бажання будь-що-будь зберегти відносини, може врятувати пару від розставання.

Лев - Діва

Спочатку Діву підкорює владний характер Льва, його харизма і ласки. Лев цілком поглинений завоюванням фортеці під назвою Діва. Але, далі їх життєві пріоритети абсолютно не збігаються. Лев звик брати від життя все, швидко перемагати, знімати вершки, епатувати публіку і йти вперед. Діва продумує кожен свій крок до найдрібніших подробиць і нікуди не поспішає.

Вона злиться на "дірки" в сімейному бюджеті через любов Льва до розкоші і непомірних витрат. Вона хоче жити за заздалегідь спланованим сценарієм, на Льва ж її ідеї наганяють нудьгу. Якщо пара навчиться відчувати один одного і приготується до довгої і важкої дороги до спільного щастя, то в цьому випадку, в результаті довгих пошуків вони знайдуть свій рецепт щастя.

Джерело

Все буде Україна