«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Від накопичення бруду між стіною і ванною допоможуть 5 простих рішень

Навіть якісно оброблена ванна кімната має безліч місць, де накопичуються відкладення бруду, серед яких зазори між ванною і стіною. Вони не тільки псують її зовнішній вигляд, а й стають потенційним джерелом інфекції. Єдиний варіант вирішення проблеми герметично закрити зазор.

Ось кілька простих рішень, які осилять навіть малодосвідчені власники власного житла.

1. Герметизація бордюрною стрічкою

Це найбільш швидкий і простий варіант, він оптимально підходить для невеликих зазорів. З внутрішньої сторони стрічки передбачений клеючий шар. Для нанесення досить видалити фабричний захист, очистити і висушити поверхню, на яку стрічка буде клеїтися. Для більшої надійності фахівці рекомендують застосовувати рідкі цвяхи. Позитивний ефект цього рішення полягає не тільки в герметичності, клейка основа містить фунгіцидні речовини, які запобігають появі цвілі.

2. За допомогою силіконового герметика

Цей варіант також вибирають для вузьких зазорів. Як в попередньому випадку буде потрібно зачистити і просушити стики. Акуратний і рівний шов забезпечить малярський скотч, який потрібно наклеїти на кахель і край ванни. Після ремонту потрібно тривалий час провітрювати приміщення. Це запобіжить накопиченню оцтових виділень герметика, які відрізняються неприємним запахом.

3. Застосування монтажної піни

Ще одне просте рішення, важливо, вибрати вологостійку версію піни. Для її нанесення найкраще використовувати спеціальний пістолет, який дозволяє контролювати вихід речовини з балона. Оброблювану поверхню чистять від бруду і сушать, потім заливають піною і дають їй час висохнути. Недоліком є ​​не надто естетичний зовнішній вигляд, що потребує додаткової обробки.

4. Використання цементного розчину

Варіант, призначений для стиків великого розміру. Спочатку потрібно зробити утримуючу опалубку, що не дасть цементу стекти в ванну. Чистимо і зволожуємо область нанесення, потім укладаємо розчин. Маса повинна просохнути, після чого можливі різні варіанти обробки.

5. Установка керамічного бордюру

Це самий акуратний і найменш клопіткий спосіб для широких зазорів. Для укладання бордюру знадобиться певна кількість плиткового клею. Це не тільки вирішить проблему забруднень і цвілі, але і дозволить зберегти привабливий зовнішній вигляд приміщення.

Джерело

Все буде Україна