«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Викликають рак: молочні продукти повільно вбивають українців

В Європі нормою вважається вживати 2% трансжирів від усього денного обсягу, а склад продуктів чесно вказується на етикетках

В Україні у виробництві молочних продуктів широко використовується пальмова олія, що в Європі додають лише в технічні масла та лаки (доведено, що постійне його вживання викликає рак. Це твердження користувача Олексія Шенгенського викликало дискусію в Facebook. Користувачі відзначають, що за кордоном цей інгредієнт також використовується у виробництві продуктів, однак, у такому випадку інформують покупця про його наявність.

Крім того, його кількість жорстко регулюється. "В Італії навіть у печеньки кладуть. Ті, які без пальми, коштують в три рази дорожче, звідси популярність", - пишуть в коментарях.

Як відомо, в Європі нормою вважається вживати 2% трансжирів від всього їх денного обсягу, а склад продуктів чесно вказується на етикетках. Тоді як в Україні масла в затверділому стані використовують повсюдно для здешевлення і тривалого зберігання продуктів, хоча трансжири сприяють виникненню серцево-судинних і онкологічних захворювань, а жирова плівка в шлунку заважає всмоктуванню вітамінів і мікроелементів.

Дієтологи радять зовсім не вживати такі продукти дітям та не зловживати дорослим.

Нагадаємо, в Україні хочуть заборонити пальмову олію, яка стала, вже давно, ізгоєм в ряді європейських країн. Відповідний законопроект №3871 вже внесений до порядку денного українського парламенту і тепер чекає схвалення або відхилення.

Згідно цього законопроекту, головною причиною заборони пальмової олії є той факт, що даний продукт негативно впливає на стан здоров'я споживачів. До того ж, виробники ігнорують норми щодо його використання і густо кладуть дешеве масло "пальми" в свою продукцію. І часто навіть, замість належних за стандартом дорогих жирів.

Все буде Україна