«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Він вдaрив свою дружину, коли вона запитала його, чому він прийшов так пізно. Але потiм сталoся цe!

Що посієш те й пожнеш!

Успішний бізнесмен, керуючий великою компанією, збирався поїхати в свій офіс. Коли він дістався до автомобіля і відкрив двері, бродяча собака, раптово вискочила і вкусила його за ногу! Бізнесмен дуже розсердився і швидко підняв кілька каменів і кинув в собаку, але жоден з них не потрапив в тварину. Джерело

Собака втекла. Добравшись до офісу, бізнесмен викликає всіх своїх менеджерів, і під час зустрічі він спрямовує свій гнів через собаку на них. Менеджери також засмучуються через гнів свого боса, і вони направляють вже свій гнів на співробітників, що працюють під їх керівництвом. Цей ланцюжок реакції продовжує опускатися до нижчого рівня співробітників, і, нарешті, гнів доходить до прибиральника офісу.

Але прибиральникові нема на кому було зігнати свою злість! Отже, після того, як робочий час закінчився, прибиральник відправився додому, де його зустріла дружина. Вона запитала його: «Чому ти так пізно сьогодні?» Засмучений через гнів, спрямований на нього з боку персоналу, чоловік дає ляпас дружині і каже: «Я не ходив до офісу, щоб пограти в футбол. Я пішов на роботу, так що не задавай мені свої дурні запитання! »

Отже, тепер дружина засмутилася, що вона отримала ляпаса і лайку без причини. Вона зриває своє роздратування на сина, який дивиться телевізор і дає йому ляпаса: «Це все, що ти робиш, у тебе немає інтересу до навчання! Вимкни телевізор! »Тепер син засмучується! Він виходить з дому і бачить, як собака проходить повз, дивлячись на нього. Він піднімає камінь і кидає його в собаку. Камінь потрапляє в пса і він тікає від болю. Це була та сама собака, яка рано вранці вкусила бізнесмена.

Мораль: Це повинно було статися. Що посієш те й пожнеш. Так працює життя. Ми повинні більше зосередитися на тому, як ми живемо і поводимося. Зробіть добро, добро і повернеться. Зробіть зло, зло і повернеться!

Пише -ukrainians.today

Все буде Україна