«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Взяла чужого чоловіка. Як повернути назад?

У свої двадцять років Юля пройшла, як то кажуть, вогонь, воду і мідні труби. Спочатку втратила батьків (гoрiлка), потім потрапила в погану компанію, тинялася по кублах і орендованих хатах, працювала за копійки.

Іноді, чого вже гріха таїти, зустрічалася з чоловіками за допомогу грошима і продуктами, поки не витягла щасливий квиток. Ним виявився 55-річний одружений Іван Сергійович, начальник управління солідної державної структури, який впав в чоловічий вік «сивина в бороду – біс в ребро». Джерело

Спочатку Юля розраховувала на одноразову зустріч, але кавалер був наполегливий, і почав допомагати Юлі регулярно. Спочатку обмежувався грошима, купував одяг, речі. Дальше більше. І, врешті-решт, закохавшись по вуха, навіть купив, облаштував і оформив на Юлю любовне гніздечко.

Дівчина ставилася до Івана Сергійовича двояко. З одного боку, відчувала теплу подяку – як до хорошого шефа, або наукового керівника. З іншого боку, з тим фактом, що раз на тиждень він відвідує її в квартирі, просто мирилася. Її особистому житті до пори до часу це не заважало, зате дало поштовх у щасливе майбутнє.

Юля почала і сама вставати на ноги, знайшла роботу, вступила до інституту на заочне. Життя тільки почало налагоджуватися, як раптом Іван Сергійович спалився. Про зв’язок дізналася дружина (30 років шлюбу).

Ні, ви не подумайте, ніхто не погрожував хлюпнути Юлі в обличчя киcлотою або підстерегти її біля під’їзду. Дружина просто сказала, що подасть на розлучення, і жити з чоловіком далі не бажає. На цьому все і закінчилося.

Щасливий літній чоловік бадьоро зібрав валізку, і з’явився в Юлі. Та ще й одружитися запропонував – для вірності.

Такого дівчина, звичайно, очікувати ніяк не могла. Адже одна справа потерпіти присутність похилого чоловіка один раз в тиждень кілька годин, і зовсім інше – розділити з ним свою тільки увійшовшу в нормальне русло життя. Юлю охопила справжня паніка.

– Дівчатка, милі, підкажіть, як повернути чоловіка в сім’ю ?! – питає вона на жіночих форумах.

– Нехай все залишається як було, або взагалі нехай повертається в родину, я не хочу його образити, але ціле життя загубити на нього – це вже занадто. Нехай він помиритися з дружиною, може якось з нею поговорити, щоб забрала назад! – ділиться переживаннями дівчина.

А ось я, читаючи її історію, не можуть стримати посмішку. Виявляється, що людиною, яка мріє повернути чоловіка назад у сім’ю, не завжди є дружина…

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна