«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

З чoго наcправді виготовляють локшину швидкого приготування? Не вірте рекламі. Навіть худобі таке не дають

Навряд чи серед інтернет-користувачів знайдеться людина, яка хоча б раз в житті не куштувала локшину швидкого приготування. Одні, задовольнивши інтерес, більше ніколи й не купують «цю гидоту», інші змушені періодично харчуватися Мівіною і Роллтон через їх дешевизну, а треті роблять це регулярно і не заморочуються роздумами на тему свого здоров’я. Так ось, скажу вам, дарма!

 

Не варто їсти локшину швидкого приготування навіть іноді. І ось чому! Але, про все по порядку.

Історія

Придумали смажену локшину, яку досить було залити водою, китайці – у них її продавали як вуличну їжу. Вигляд вона мала звичайних шматочків тіста з рисової муки, які обсмажувалися майже до коричневого стану.

Під час китайсько-японської вiйнu японці зацікавилися такою їжею, що дозволяла швидко і дуже дешево нагодувати багато солдатів. Уже після Другої світoвої вiйни, коли в Японії була сильна нестача продуктів, бізнесмен на ім’я Андо Момофуку згадав, як його мама годувала велику родину такою саморобною локшиною.

І він побудував перший завод з її виробництва. Ідея сподобалася і корейцям. А щоб ще більше здешевити виробництво, вони ввели багато нововведень – і та хвиляста локшина, що продається у нас на прилавках, зовсім не схожа ні за виглядом, ні за складом.

А знаєте, чому вона хвиляста? Все просто – так її здається більше! Якби її спресувати в брусок – розмір був би в два сірникових коробка.

Так з чого і як її роблять

Багато хто чув, що особливо шкідливими є добавки, поміщені в пакетики. В одному – спеції (там ні грама натурального продукту – сіль, глутамат натрію і смакові речовини), а в іншому – олія (вона зроблена їз трансжирів і також приправлена хімічними підсилювачами смаку). А мовляв, сама локшина – макарони як макарони.

Але це зовсім не так!

Для неї беруть зерно найнижчого сорту (навіть худобі таке не дають). Помел дуже дрібний – виходить порошок противного сірого кольору. До речі, на тих заводах, які у нас випускають швидку локшину, в цехах з виготовлення тіста, працюють тільки корейські робочі і тільки в протигазах – настільки шкідливі там пил і повітря, навіть при потужній очисній системі.

Не вірте рекламі – ніякого борошна вищого сорту і яєчного порошку немає. А наших працівників не пускають, щоб не бачили, що і як використовується.

До цього сірого борошна додається премікс – біохімічна мінеральна добавка, по суті, подрібнений в порошок комбікорм з різними добавками (амінокислоти, ферменти (ензими), смако-ароматичні добавки, хіміко-терапевтичні препарати).

Третій компонент – емульгатор-загущувач, його додають, щоб тісто було туге.

А щоб надати локшині красивий вид макаронів на яйцях, до складу додають барвник Е-150.

А ще, до складу самої локшини вноситься глутамат натрію – підсилювач смаку. Це свого роду нaркoтик – для того, хто підсів на їжу з глутамат, нормальна їжа здається прісною і несмачною. Саме через нього дітям так подобається гризти суху локшину.

Британськими вченими доведено, що після порції такої локшини поліпшується настрій, частішає серцебиття, настає щось типу ейфoрії – типові прояви дії легких нaркoтиків. А потім хочеться ще і ще. За тим же принципом працюють і фастфуди – там теж глутамат натрію завозиться мішками.

Ось з усього цього і замішується туге тісто, яке розкочується в великий аркуш. Його пропускають через спеціальну машину, яка робить окремі спіральки, друга машина – ріже на смуги, третя – на порційні шматки.

А далі – брусочки обробляються парою, проходять через сушилку і потім пропускаються через розпечену пальмову олію з додаванням транс-жирів. Їх шкідливість давно доведена – це сильні канцерогени, що провокують рaк.

Ось така хімічна бoмбa в одному брусочку локшини швидкого приготування. І не треба вірити рекламі – суцільна брехня, щоб продати продукт. А ось заробити гастзит, вирфзку, кщліт, ураження печшнки, а то і рфк – запросто можна.

Агрусивні компоненти просто обволікають слизову оболонку шлунка, роз’їдаючи її. Один з вітчизняних виробників заплатив величезний штраф за те що не відповідає дійсності рекламі і введення покупців в оману.

Плюс – локшина швидкого приготування – дуже калорійний продукт. Майже 450 Ккал в одній порції. Це як за раз з’їсти цілу упаковку майонезу!

Їжа така дуже швидко засвоюється – буквально вже через 25-30 хвилин знову з’являється відчуття голоду і треба йти заварювати ще одну порцію – це ж так швидко!

Загалом, думайте самі – купувати дешеву швидку локшину, а потім дорогі ліки, чи відмовитись на завжди.

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна