«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

З ніг на голову: цих знаків Зодіаку очікує літо змін

4 знака Зодіаку у яких кардинально зміниться життя

Більшість знаків Зодіаку чекають фантастичні зміни в літню пору. Астрологи кажуть, що вони в основному будуть поступовими, хоча у когось в житті відбудеться справжня революція.

Літній вплив планет на нас буде дуже сприятливим. Цей період ознаменується масою цікавих знайомств і нових справ. Якщо Ви давно щось плануєте, то літо — найкращий час для реалізації будь-яких планів. А комусь життя саме подарує нові можливості.

Наприклад, Близнюки можуть повністю змінити життя, отримавши від керівництва пропозицію поїхати в тривале відрядження в інше місто, а то і країну. Якщо це піде на користь Вашій кар'єрі і доходу, навіть не роздумуйте — тут Ви знайдете те, про що мрієте. На новому місці ви можете знайти душевний спокій, заряд сил для нових справ, а також зустріти любов. Астрологи кажуть, що від'їзд дозволить Вам побудувати нове життя, про яке Ви так мріяли.

Леви можуть раптово і дуже різко змінити вектор руху, і нове життя буде Вам дуже до душі. Почнеться все з переїзду в більш комфортне місце або взагалі в приватний будинок, на природу. А потім Ви серйозно переглянете свої переконання, легко помінявши кар'єру на довгоочікуване поповнення в родині. Саме в ролі дружини і матері Ви знайдете істинне для себе щастя. Якщо ж поки можливості присвятити себе родині немає, то астрологи запевняють — вихід все-одно знайдеться. Цього літа Вам може випасти робота з вільним графіком, так Ви будете приділяти більше часу сім'ї.

Риби розділяться на два табори — одні будуть все літо в любові, інші — в роботі. Але щасливі будуть і ті, і інші. У одних представників знаку з'явиться можливість непогано заробити, при цьому не витрачаючи купу часу. Ви самі здійснете свої мрії, та ще й досвід отримаєте. Інші Риби зустрінуть свою першу любов, тільки не думайте, що у Вас вона вже була. Ні, справжні почуття — попереду. Ви настільки розчинитеся в них, що самі не помітите, як пройде літо — у зустрічах, прогулянках, в поїздках удвох на природу. Ви можете змінити всі свої плани на найближчі роки, вирішивши, що зараз саме час стати дружиною і мамою. Астрологи кажуть, що обидві щасливі події можуть відбутися вже цієї осені.

Водолії мають всі шанси нарешті завершити тривалий роман, який насправді витягував з Вас всі сили. Колишній коханий не тільки важка людина, але ще, мабуть, енергетичний вампір — такий, що навіть у Вас сил не залишалося. Після розставання Ви розквітнете, а в липні на Вас очікує нове знайомство, цього разу з людиною, яка відразу візьме на себе турботу про Вас, Ваше здоров'я та матеріальний стан. Жінки, які чекали чоловіка "батька", будуть у захваті. Інші просто будуть раді турботі та увазі.

Джерело

Все буде Україна