«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Жарт Кварталу 95 про Зеленського підірвав мережу: відео оцінили мільйони українців

Кандидат у президенти не очікував такого від колег

Студія "Квартал 95" в новому випуску програми "Чисто News" вперше пожартували над кандидатом в президенти Володимиром Зеленським.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що ролик кварталівців вийшов під назвою "Хитрий план Зеленського. Вакарчук все-таки-да? Батл Порошенко і Тимошенко", у якому ведучі Валерій Жидков та Євген Кошовий різко пройшлись жартами про керівника студії.

Відзначається, що таким чином вони обговорювали подачу документів до ЦВК Володимиром Зеленським.

"Зеленський дійсно подав документ в день свого народження. Хитрий план. Так? Яка нормальна людина відмовить імениннику. Кандидату Зеленському крім документів довелося надати десяток фотографій з автографом і зробити кілька селфі з членами Центральної виборчої комісії", - зазначив Євген Кошовий.
Разом з тим варто відзначити, що шоумен Володимир Зеленський, який балотується в президенти України, взяв у свою команду нових помічників.

Кожен з них буде відповідати за свій напрямок у передвиборчій кампанії кандидата. Так, виявилися зайняті сфери юридична, загальнополітична і наукова.

Як стало відомо, загальнополітичними питаннями відтепер буде займатися Дмитро Разумков – директор "Ukrainian Politconsulting Group".

Юридичні питання віддали Ірині Венедиктовій – доктору юридичних наук, віце-президенту Фонду медичного права та біоетики, професору кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Відповідати за науку і освіту буде Сергій Бабак – директор освітніх програм Українського інституту майбутнього.

Як відомо, своє рішення про участь у виборах гуморист оголосив в ефірі телеканалу 1+1 за кілька хвилин до Нового 2019 року.
Шоумен заявив: "Дорогі українці, я обіцяю вам піти в президенти України. І відразу виконую: я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком! З новим слугою народу".
Таке рішення відомого коміка викликало активне обговорення на просторах інтернету і було сприйнято неоднозначно. Одні підтримали його рішення, а інші – заявили, що політик без досвіду їм зовсім не потрібен, особливо в умовах агресії з боку сусідньої держави.

Пише - znaj.ua

Все буде Україна