«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Жінка, яка в собі упевнена

Кожна з нас мріє бути впевненою і люблячою себе жінкою, з високою самооцінкою і знає свою цінність. Ми так звикли орієнтуватися на щось або когось.

Часто мене запитують навести приклади люблячих пар, сімей, в яких чоловік і жінка довгий час живуть разом. Звичайно ж всі хочуть отримати рецепт щасливого життя. Будь такою, чини так і щастя гарантоване. У цьому, звичайно, є свій сенс, але ми ж всі різні.

У кожної з нас своя історія, свої батьки, своє дитинство. І при всьому нашому бажанні ми не можемо стати як хтось. Кожна з нас має пройти свій шлях і прийти до самої себе. Прийняти і полюбити себе. Вважаю, це найважливіше, що має зробити жінка для себе. Яка вона – упевнена жінка, яка себе любить ?

Упевнена жінка, яка себе любить:

1. Ніколи не стане приймати будь-який жест і погляд чоловіка щодо себе. Вона абсолютно не залежить від стану і настрою чоловіка. Вона чітко бачить ту грань, яка відділяє її від чоловіка і його проблем, які не мають до неї відношення. Упевнена жінка ніколи не стане переживати про поганий настрій свого партнера, звинувачуючи себе в чомусь.

2. Не буде вимагати від чоловіка уваги і часу, а тим більше ображатися на те, що він не проводить з нею 24 години на добу, тому що вона розуміє, що нормальний чоловік не може весь свій час і думки присвячувати тільки їй. В іншому випадку – це типовий інфант, у якого немає своїх турбот і він готовий присвятити себе повністю жінці. Ну, а чи потрібен вам такий? Ви швидко “задихнетеся” від його любові і уваги.

3. Не допустить думки, що чоловік не любить її, якщо він просто вчасно не зателефонував, забув попередити про щось або прийшов додому в поганому настрої. Така жінка наповнена собою і завжди знайде заняття для себе. У неї завжди є свої справи. Тому вона завжди з розумінням ставиться до стану чоловіка. Вона завжди знає, коли він готовий вилізти зі свого емоційного панцира і жінка зможе розговорити його, дати можливість поділитися наболілим. Але і це не факт, оскільки за своєю природою чоловіки вважають за краще справлятися зі своїми проблемами самостійно.

4. Для неї на першому місці завжди залишається вона сама, її власний стан, про який вона чуйно піклується і оберігає. Адже ніхто краще за неї не знає, що її емоційний стан багато в чому позначається на її близьких. Тобто, оберігаючи себе, вона тим самим піклується про тих, хто поруч. Тільки жінка, яка відпочила, яка наповнена собою, спокійна жінка може віддавати щиру любов і турботу, не вимагаючи нічого натомість.

5. Не залізе в життя і справи чужих людей, поки її про це не попросять. Їй просто більше цікаве її власне життя, але вона завжди готова прийти на допомогу, проявити співчуття.

6. Прекрасно відчуває свої кордони і особистий простір, і нікому не дасть порушити їх без її згоди. При цьому вона сама поважає особистий простір інших людей.

7. Знає себе і спокійно дивиться на недоліки інших людей, розуміючи індивідуальність кожної людини. Чесноти людини – це продовження її недоліків. Тому справжня любов до себе – це пізнання і прийняття себе. Це усвідомлення власних можливостей і внутрішнього потенціалу. Прийнявши себе повністю, ви навчитеся більш терпимо сприймати чужі недоліки.

8. Любити себе – це означає перебувати в гармонії з самою собою, це здатність завжди чути голос серця і знати свій душевний світ, це довіра до самої себе.

9. Вона ніколи не допустить того, щоб загубитися, розчинитися в стосунках і партнері, але і не стане жити тільки своїми інтересами на шкоду тим, хто її оточує.

10. Завжди відкрита до любові, вміє щиро дарувати любов і приймати її.

11. Піклується про свій настрій і стан завжди, навіть якщо її не бачать навколишні. Вона тримає під контролем власне життя, почуття й емоції завжди тільки в її руках, тобто їй не доводиться тримати в фокусі життя і проблеми когось ще.

12. Любов до себе – це також уміння гідно пережити будь-який, навіть найбільш сильний біль, але не беручи на себе роль жертви. Це здатність приймати біль, а не тікати, заперечувати, заїдати, шукати інших партнерів швидко. Це вміння бути на самоті, в своєму смутку і болю, дозволяючи цим почуттям текти всередині.

13. Вміє чекати, коли це потрібно. Вона добре обдумує кожне своє слово і дію. Перш ніж щось зробити, вона нерідко бере паузу.

14. Вміє правильно вибирати чоловіків. Вона ніколи не зв’яже долю невідомо з ким, тільки з почуття самотності або спраги любові. У чоловікові її приваблюють людські якості, внутрішній потенціал і його можливості. Тобто, вибираючи чоловіка, вона керується не його до неї ставленням, а ймовірністю того, чи зуміє вона його полюбити.

15. У стосунках вона не чекає, поки чоловік сам прорветься до її серця, оскільки знає, що жіночі образи рано чи пізно перетворяться на стіни відчуження. Вона сміливо може говорити чоловікові про свої бажання, про те, що їй не подобається, не боячись образити партнера і що він піде.

16. Вміє по-справжньому прощати і забувати навіть найбільші образи. Вона завжди готова до діалогу, не боїться залишитися сама, виглядати якось не так і не соромиться власних почуттів.

17. Завжди знаходиться в ладу з собою. Вона чітко знає, що готова віддати своєму чоловікові, але не поспішає робити цього завчасно. Не намагається бути “хорошою дівчинкою”, щоб завоювати любов і отримати визнання. Вона робить тільки те, що приносить їй задоволення і нічого заради інших

 18. Ніколи не відкриє душевний світ малознайомому чоловікові. Вона не захопиться ним, не познайомившись з ним як треба.

19. Не стане після побачення тисячу разів перекручувати всі моменти спілкування. Намагатися зрозуміти внутрішній світ чоловіка. Вона не прагне зануритися в глибини чоловічої душі, щоб розгадати його таємниці. Їй абсолютно нецікаво вибудовувати свої припущення щодо його дій чи слів.

20. Їй не потрібно самостверджуватися в очах партнера.

21. Може бути абсолютно щасливою і без чоловіка. Її душевний стан анітрохи не пов’язаний з його відсутністю або присутністю поруч.

Джерело

Все буде Україна