«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Значення імені Антон, сумісність, походження

Антон – чоловіче російське ім’я латинського походження. Походження імені Антон пов’язано з римським родовим ім’ям Антоніус. Воно може означати «состязающийся в силі», «протистоїть», «вступає в бій». Деякі дослідники вказують на зв’язок імені Антон з грецьким словом, яке перекладається як «колір», «квітка».

Характеристика імені Антон
У дитинстві Антон найчастіше буває чарівним малям. При цьому дитина досить активний, чутливий. Однак Антоша володіє дивним для хлопчика терпінням. Він ніколи не візьметься до справи, не уточнивши всі умови його виконання і добре не подумавши над рішенням. Дитина дуже прив’язаний до батьків, відчуває до них глибоку повагу та любов. Антоша зазвичай добре вчиться, багато читає.

Завдяки чудово розвиненою інтуїції, Антон рідко вплутується в сумнівні авантюри. Для нього важлива повна ясність ситуації. Іноді оточуючі вважають таку поведінку боягузтвом, але це зовсім не так. В деяких важливих ситуаціях Антон готовий на самопожертву.

Згідно характеристиці ім’я Антон, чоловік з таким ім’ям зазвичай стає хорошим другом. Він вміє розташувати до себе людей, готовий при необхідності надати допомогу. В колективі Антон намагається не розкриватися, вести себе в залежності від ситуації. Йому важко довіряти кому-небудь.

Для Антона характерне чергування життєвих злетів і падінь, успіхів і невдач. Часто це призводить до того, що вона замикається в собі, не хоче ділитися переживаннями з близькими людьми. Але саме в цей час йому, як ніколи, потрібна підтримка родичів і друзів.

Антон може працювати в багатьох сферах. Він не боїться роботи, береться за будь-яку справу. Успіх супроводжує Антону в медицині, будівництві, інженерній справі. Часто невпевненість у власних силах заважає чоловікові просуватися по кар’єрних сходах.

Як зазначається в характеристиці ім’я Антон, чоловік з цим ім’ям часто прагне до ідеальної любові. Нерідко в цьому Антон впадає в крайнощі. Він може «засипати» свою обраницю любовними зізнаннями, компліментами. А може, навпаки, тихо страждати, боячись відкритися дівчині. Більшість чоловіків, що носять ім’я Антон, – дуже сентиментальні. Але, цікаво, що при цьому найчастіше не відмовляються від випадкових статевих зв’язків.

Сумісність імені Антон
Ім’я Антон добре поєднується з по батькові Олегович, Андрійович, Григорович, Дмитрович, Пилипович, Львович.

Вдала сумісність імені Антон з такими жіночими іменами: Христина, Катерина, Дар’я, Валерія, Наталя, Мілена, Марина, Ядвіга, Елеонора, Тетяна.

Іменини
Православні іменини у Антона:
Січень – 21, 30;
Лютий – 25;
Березень- 5, 10, 14, 29;
Квітень – 27;
Травень – 1, 20;
Червень – 1, 20;
Липень- 6, 7, 19, 23, 26;
Серпень- 16, 20, 22, 25;
Вересень – 15;
Жовтень- 7, 24, 26, 29;
Листопад – 8, 22;
Грудень – 14, 20.
Відомі люди
Найбільш відомі люди з ім’ям Антон: Антон Чехов, Антон Рубінштейн, Антон Денікін, Антон Дельвиг.

Все буде Україна