«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Значення імені Микита, походження, характеристика

Значення імені Микита
Ім’я Микита в перекладі з грецької означає «переможець».

Походження імені Микита
Ім’я Микита прийшло до нас із Стародавньої Греції. Покровителем цього імені вважається святий Микита Сповідник, який був ігуменом Мидикийской обителі. Він відзначився тим, що сповідував всіх бажаючих, відпускав гріхи їм, тим самим рятуючи заблукалі душі з чистилища. Популяризував християнську віру, проповідував справжні моральні цінності.

Характеристика імені Микита
Ім’я Микита підходить всім хлопчикам, народженим під знаком зодіаку Близнюки, Телець, Терези, Діва. А ось новонародженим Левам, Овнам, Стрільцям і Скорпіонам воно зовсім не імпонує.

Маленький Микита – наполеглива і життєрадісний хлопчик. У нього дуже добре розвинена фантазія, тому Микитка любить розповідати незвичайні і цікаві історії власного авторства. Всі переживання хлопчика знайдуть відображення в його казках: якщо у Микити поганий настрій, то і історія буде сумною із сумним кінцем, якщо юний автор чомусь натхнений, то і його герой подолає всі перешкоди і досягне бажаної мети.

Характеристика імені Микита дозволяє укласти, що у хлопчиків з таким ім’ям дуже розвинений творчий потенціал. Подорослішав Микита буде намагатися реалізувати себе в професіях, де потрібен нестандартний підхід до вирішення поставлених завдань. Але досягти реальних успіхів у житті він зможе тільки завдяки наполегливій праці.

Микита дуже допитливий і різнобічно розвинена людина. Йому подобається спілкуватися з новими людьми, а його природна чарівність допомагає йому в цьому. Микита вміє грамотно і красиво викладати свої думки, тим самим зачаровуючи слухача. У нього навіть можуть з’явитися шанувальники. Але у Микити мало впевненості в своїх силах, щоб стати кумиром для інших.

Микиті варто бути обережним при виборі друзів, так як досить складно відрізнити увагу захопленого послідовника від справжньої дружби, підлабузництво і лестощі від реальної похвали.

Сумісність імені Микита
Товариськість і природний магнетизм Микити привертає до нього представниць прекрасної статі. Найкраща сумісність імені Микита з жінками, чиї імена Тамара, Тетяна, Тетяна, Наталія, Світлана, Наталя, Лідія, Ірина, Алла, Зінаїда, Вероніка. Сімейне життя з Микитою не буде нудною, так як він любить реалізовувати свої фантазії. Перестановка в будинку, зміна іміджу, переїзд в інше місто – ось до чого слід бути готовою дружині Микити. Якщо жінка буде чинити опір цим змінам, то спершу він постарається її умовити прийняти його погляд на світ, але якщо це не вдасться, то Микита розлучиться зі своєю супутницею в пошуках нової музи.

Іменини
Православні іменини:

13 лютого;
2, 16 квітня;
3, 17, 27 травня;
5, 6, 10 червня;
6 липня;
22, 28 вересня;
26 жовтня.
Відомі люди
Відомі чоловіки з ім’ям Микита: Міхалков (кінорежисер і актор), Хрущов (перший секретар ЦК КПРС), Джигурда (актор), Салопін (актор театру), Магалов (піаніст), Кожум’яка (герой народних казок). Пише - badabum.info

Все буде Україна