«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Значення імені Тетяна, сумісність, походження

Ім’я Тетяна означає «засновниця», «упорядниця».

Походження імені Тетяна
Тетяна – жіноче ім’я римського походження, яке спочатку отримало широке поширення в Росії. Походження імені Тетяна пов’язують з сабіно-латинським ім’ям Татий. Так звали легендарного сабинського царя Тита Татия.

Характеристика ім’я Тетяна
Маленька Таня виділяється в компанії однолітків своєю непосидючістю і усміхненою. При цьому вона досить вперта, вміє за себе постояти. Батьки пишаються дочкою Тетяною. Зазвичай вона відмінниця у школі, часто отримує золоту медаль. Крім того, дівчинка любить бути в центрі уваги, відрізняється лідерськими якостями, тому бере участь у всіх заходах шкільній самодіяльності.

Тетяна має різнобічні інтереси, досягає успіхів у багатьох науках. Вона самодостатня, впевнена в собі дівчина. З віком всі ці якості ще більше розвиваються.

Згідно характеристиці ім’я Тетяна, дівчина з таким ім’ям схильна до частих змін настрою. Але зазвичай, домігшись лідерських позицій, не втрачає почуття боргу. Стороннє думка її не дуже цікавить, відкритий тиск на людей застосовує досить рідко.

Тетяна виглядає дуже вихованою і елегантною. Вона вміє поводитися в суспільстві, зі смаком одягається, може підтримати світську бесіду. У ній уживаються одночасно багатий внутрішній світ і завищена самооцінка. Часто намагаючись досягти неможливого, вона зазнає невдачі. Але такі поразки рідко призводять Тетяну до депресії, так як за вдачею вона оптимістка.

Завдяки своїй енергії, Тетяна може домогтися успіхів у будь-якій професії. Вона може бути прекрасним керівником досягти багато чого в творчій професії. Часто Тетяна працює науковим працівником, кадровиком, ортопедом.

В характеристиці імені Тетяна вказується, що дівчина з цим ім’ям часто буває нещаслива в сімейному житті. Хоча, найчастіше, це вона винна сама. Таня хоче бачити поруч із собою сильного, вольового чоловіка, але при цьому прагне ним командувати, нав’язуючи свою думку у всьому. Жінка з таким ім’ям, як правило, буває ініціатором домашнього ремонту, перестановки меблів. Вона дуже запаслива, любить консервувати, заготовлювати продукти.

Діти Тетяни часто побоюються маму, так як вона може без приводу накричати, сувора і запальна.

Сумісність імені Тетяна
Ім’я Тетяна добре поєднується з по батькові Миколаївна, Володимирівна, Михайлівна, Вікторівна, Олександрівна, Олексіївна.

Вдала сумісність імені Тетяна з такими чоловічими іменами – Володимир, Валерій, Артем, Анатолій, Олег, Микола.

Іменини
Православні іменини у Тетян:

Січень – 25;
Липень – 17;
Вересень – 14, 23;
Жовтень – 3, 23;
Грудень – 3, 23.
Відомі люди
Найбільш відомі люди з ім’ям Тетяна – Тетяна Вєдєнєєва, Тетяна Васильєва, Тетяна Догілєва, Тетяна Устинова, Тетяна Самойлова, Тетяна Яблонська. 

Пише - badabum.info

Все буде Україна