«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Значення імені Валентин. Що означає ім'я Валентин

Ім'я Валентин має латинське походження: слово «valens» означає «здоровий, сильний».

Як назвати сина, якщо він народився в лютому? День святого Валентина, що відзначається якраз у цьому місяці, вже натякає на відповідь! Тим більше, що значення імені Валентин переконує: воно просто ідеальне для хлопця! Пише - Пустунчик
Цікаво, що спочатку від цього слова утворилося ім'я Валент, а вже його зменшувальна форма — Валентин — згодом стала самостійним іменем. З'явилося й парне жіноче ім'я — Валентина.

Усім відомо про святого Валентина — покровителя закоханих. Та насправді святих мучеників на ім'я Валентин було кілька — втім, про них дуже мало відомо, а тому складно встановити, чи це були різні люди, а чи ми маємо просто кілька різних житій одного й того самого святого. Тим не менше, безсумнівним є той факт, що культ святого Валентина був дуже поширений у ранньохристиянському Римі.

Ім'я Валентин, Святий Валентин

Святий Валентин

Що ж можна сказати про характер хлопця з іменем Валентин? Він — слухняна дитина, тож у батьків не буде з ним проблем. Хлопчик старанний, спокійний, спостережливий і має загострене почуття справедливості. У дитинстві любить приятелювати з дівчатками, а їм, звісно ж, дуже подобається, як він їх захищає.

Валентин вміє зібрати волю в кулак, а тому досягне успіху як у навчанні, так і на роботі. Ще у підлітковому віці він краще почитає книгу, аніж дивитиметься телевізор. Філософія і психологія — його велике захоплення.

Валентин — чудовий друг, який вміє уважно вислухати і не розповість комусь Твою таємницю. Він терпляче ставиться до недоліків інших людей і не відмовить родичу, знайомому чи сусіду, коли той просить про допомогу.

Валентин — аж ніяк не екстремал. Шахи — його улюблена спортивна гра. І якщо піти з ним на прогулянку чи на рибалку цілком можна, то у гори його витягнути навряд чи вдасться.

Які ж дівчата подобаються Валентину? Скромні, тихенькі, неконфліктні — ось такі вони, кандидатки на звання його дружини. Валентин дуже вірний, але, майте на увазі, неймовірно ревнивий! Зате якщо дружина не готуватиме йому вишуканих страв — він навіть не подумає про те, щоб комусь на це пожалітися. Спокійний, урівноважений, розсудливий, Валентин просто добре розуміє, що у житті головне, а що — деталі.

Найбільші досягнення чекають на Валентина у професіях, які вимагають терпіння і кропіткої праці. Медицина, наука, мистецтво — ось сфери, які просто-таки чекають на нього! А от керівник із Валентина може і не вийти — а все тому, що зробити зауваження чи тим більше покарати підлеглого для нього — ой яка нелегка справа.

Все буде Україна