«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зробіть ЦЕ і редису буде ГОРА! Цей унікальний метод посадки дає шалений урожай. Причому цей спосіб можна застосовувати і для салату, моркви, базиліка

Зробіть ЦЕ і редису буде ГОРА! Цей унікальний метод посадки дає шалений урожай. Причому цей спосіб можна застосовувати і для салату, моркви, базиліка Редис не можна віднести до найпопулярніших овочів, проте завдяки специфічному гіркуватому смаку він незамінний для багатьох літніх салатів. Особливо приємно поїдати корисні коренеплоди, вирощені на власній ділянці.

сь секрет отримання хорошого врожаю редиски завдяки унікальному методу посадки. Причому цей спосіб можна застосовувати і для салату, моркви, базиліка … Спробуй, і свіжі вітаміни завжди будуть на столі.

Для цього способу вирощування редиски в відкритому грунті нам знадобляться картонні лотки, в яких зазвичай зберігають яйця. Дістати такі коробки не проблема, а в запасливих господинь вони і так напевно під рукою.


Такий картонний каркас застосовують досвідчені городники. Дощовою весною картон рятує рослини від зайвої вологи. А в посуху навпаки – утримує воду, позбавляючи від необхідності часто поливати грядки.

Насамперед визначся з місцем посадки і підготуй грунт. Потім скористайся канцелярським ножем і відріж денця картонних лотків.
Тепер розмісти картонні каркаси на грядці, вдавлюючи їх в землю, щоб грунт трохи заповнив отвори.

Залишається тільки посадити редис в кожну клітину, присипати землею, річковим піском або торфом в 1,5-2 см і полити грядку.

До слова, пісок дає кілька переваг: по-перше, він швидше прогрівається, а тому коренеплоди будуть рости і дозрівати швидше, по-друге, редис буде чистим, навіть якщо вирвати його в дощову погоду.

Вже через 7-10 днів можна буде милуватися чудовими зеленими росточками. Схоже, урожай обіцяє бути відмінним.

Даний спосіб посадки не потребує мульчування або прополювання. Зате він досить універсальний і може застосовуватися як на відкритому грунті, так і в теплиці. Обов’язково спробуй і переконайся, що вирощування редиски в домашніх умовах – це просто.

Редис надзвичайно корисний, і ми вже описували його неймовірні властивості. Важко повірити, але він лiкує навіть щuтовидну зaлозу, приводячи гopмони в рівновагу. Тому не чекай, а починай вирощувати зелень прямо в будинку – і свіжі вітаміни завжди будуть під рукою.

Пише - bbcccnn.co

Все буде Україна