«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зустрінете кохання влітку: 5 знаків зодіаку, яким зірки знайдуть пару

Чекайте зручного моменту, він прийде вже зовсім скоро

Астрологи обіцяють, що цього літа деяким знакам зодіаку буде особливо спекотно. Все через шанси знайти свою половинку, які зростуть вже наприкінці травня. Кому ж пощастить у наступні кілька місяців?

Овен Звертайте увагу на тих, кого раніше вважали другом. "Френд-зона" поступово ризикує перейти у стосунки, при чому досить несподівано для вас самих. Не відкидайте людей, котрі мислять так само, як ви – Овнам і без того складно знайти споріднену душу, адже вони дуже вимогливі та емоційні.

Телець

 Якщо вам набридла самотність, саме час це змінювати. Зірки пророкують вам вдалу поїздку влітку, тому кажіть босу "до побачення" і пакуйте валізи на відпочинок. Ваша кохана людина швидше за все буде з іншого міста, або навіть з іншої країни. Тому не вагайтеся, аби не втратити можливість знайти того, хто чекає на вас.

Лев

Амбіційні Льви із непростим характером та претензією на лідерство також будуть у виграші. Знайомтеся частіше на вулицях і почніть "думати серцем", а не мізками. На початку серпня вам пророкують початок нових відносин. Але не поспішайте із висновками, ризикнути і не перемогти – це не про вас.

Терези

Цей знак настільки любить подорожувати, що улюблені місця врізаються в пам'ять надовго. Чому б не відвідати їх знову? Окрім ностальгії за минулим ви зустрінете раптово того, в кого могли бути закохані ще в юні роки. Астрологи радять згадати свої емоції і порівняти з тим, що відчуваєте зараз. Нічого не змінилося? Тоді колишня пасія вже ваша.

Скорпіон 

Вам так складно зробити рішучі кроки, особливо, коли це стосується кохання. Тим паче – знайомство із батьками, чи штамп у паспорті. Але прийшов час вирішувати, тому що якщо втратите можливість влітку, більше можете довго на це не наважитися. Не лякайтеся, якщо ваша пара зі сторони буде виглядати дещо дивною, а стосунки розвиватимуться швидко – особливості характеру, нічого з цим не поробиш.

Все буде Україна