«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Бабуся навчила, як за 25 хвилин наліпити пельменів на 3 сімї. Ніякої тяганини! (фото)

Пельмені – одна з найсмачніших страв нашої кухні. Напевно, немає людини, якій би вони не подобалися. У зв’язку з тим, що пельмені можна купити в будь-якому магазині і зварити за 10 хвилин, цю страву часто називають холостяцькою.

Але кожна господиня знає, що магазинні пельмені ніколи не зрівняються з домашніми. По-перше, для своїх рідних ви вибираєте тільки свіжі та корисні продукти, а по-друге, страва, приготована з любов’ю просто не може вийти несмачною.

Багато господинь купують цю страву в магазині тому, що їм просто бракує часу на те, щоб замісити тісто, і терпіння, щоб наліпити пельмені. Ми хочемо довести вам, що такий трудомісткий процес можна перетворити на швидке і захоплююче заняття. Подивіться, як можна максимально прискорити процес ліплення.

Як швидко ліпити пельмені

Акуратно розкачайте тісто на робочій поверхні. Присипте його борошном. Відступіть 5-7 см від краю тіста і викладіть кульки з фаршу. Накрийте фарш вільним краєм тіста. Трохи притисніть тісто до фаршу, щоб надати майбутнім пельменям форму.

Візьміть невелику круглу форму. Якщо ви хочете, щоб пельмені вийшли маленькими, можете використовувати стопку. Якщо ж ви любите великі та м’ясисті пельмені, візьміть склянку або ж невелику лійку.

Накрийте формою фарш з тістом і притисніть її до робочої поверхні. Таким чином ви виріжите з тіста повноцінні пельмені.

Цей спосіб дійсно дуже простий і швидкий. Його можна використовувати і для приготування вареників. Тепер ви спокійно можете готувати разом зі своїми дітьми, їм дуже подобається вирізати пельмені з тіста з допомогою форми. Ось як можна приготувати улюблену страву без зайвої метушні, поділіться таким простим способом зі своїми друзями!

Джерело

Все буде Україна