«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як приготувати вялені помідори. Ця страва — закуска чи то домашня заготовка, популярна як в Іспанії, так і в Італії

Ця страва — закуска чи то домашня заготовка, популярна як в Іспанії, так і в Італії. Якщо для іспанців це перш за все додаток до м’яса, риби і салатів, сировина для соусів, то італійці споживають її окремо. Якщо викласти в’ялені помідори на піцу — тоді вона пахне літом. Збережіть цей рецепт.

Інгредієнти для в’ялених помідорів

2 кг помідорів
3 голівки часнику
1 л олії (найкраще оливкової)
сушені базилік та орегано.

Як приготувати в’ялені помідори

Помідори (не переспілі, твердуваті) нарізати шматочками товщиною до 1 см і покласти у сушку для фруктів-овочів (час сушіння залежить від потужності, десь 7 год). Якщо такого чудо-приладу немає, то вистелити деко пергаментом, викласти на нього помідори і сушити у привідкритій духовці (приблизно 5 годин за температури 70 градусів).

Почистити і нарізати тонкими пластинками часник. У стерилізовану баночку викласти помідори, зверху часник і трави. Злегка залити олією (в оригіналі оливкова олія, але можна брати рафіновану соняшникову — вийде добре), викладати наступний шар. Коли баночка заповниться, залити олією по вінця. Зберігати у темному прохолодному місці.

До речі, сама олія, теж виходить дуже пахуча і смачна, тож така заготовка, фактично, безвідходне виробництво. Із 2 кг помідорів виходить три 300-грамові баночки в’ялених помідорів.

Джерело

Все буде Україна