«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Які страви взяти на природу на травневі свята 2018

Яке придумати меню для пікніка на природі, щоб твої довгоочікувані вихідні травневі свята 2018 пройшли на "ура", і вся компанія друзів залишилася ситою і задоволеною?

Наближаються травневі свята, на дворі стоять теплі, сонячні дні, а значить, є привід виїхати на природу. Це чудовий час для дружніх зустрічей, веселих гулянь і просто безтурботного проведення часу на природі з багаттям і піснями. Які ж страви взяти на природу, щоб вилазка вдалася, ніхто не захворів, не засумував і не залишився голодним? Читай поради на tochka.net.

Пікнік на рироді - скільки взяти їжі

Який же пікнік на свіжому повітрі без їжі та напоїв! Напевно твої друзі, особливо якщо їдуть жінки, захочуть здивувати компанію смачною стравою або вишуканим напоєм. І тут існує маленьке правило про кількість їжі - "бери на себе і на сусіда", тоді ніхто не залишиться голодним. Проте намагайся і не перестаратися з кількістю, щоб продукти не довелося викидати.

Також будь обережна із їжею, що швидко псується - таку краще не брати, щоб уникнути отруєнь. Добре на пікнік прихопити сумку-холодильник, а якщо такої немає, то в звичайну сумку на дно укласти заморожені продукти (наприклад, пляшку з водою), а зверху - решту провіанту.

Які страви взяти на природу - головне частування

Головна страва на природі та, що приготовлена на багатті. Неперевершений і визнаний усіма король будь-якого пікніка - це шашлик! Рецептів приготування м'яса, риба і овочів на вогні існує безліч на будь-який смак.

Які страви взяти на природу - закуски для пікніка на природі

Якщо в колективі твоїх друзів існує правило «шашлик жіночих рук не терпить», значить, тобі пощастило, і турботи з приготування м'яса чоловіки звалять на свої міцні плечі. Тоді тобі залишається тільки продумати інші страви, які підуть під шашличок в якості додаткових закусок. Обов'язковими на будь-якому пікніку є свіжі овочі, фрукти та зелень, соління і соуси до м'яса, а ще вітається сирно-ковбасна нарізка. Також оптимальний варіант підготувати вдома напівфабрикати, а на природі «зібрати» готову страву.

Джерело

Все буде Україна