«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ідеальний домашній пломбір: ніякої хімії, а смак – незрівнянний!

Як врятуватися від літньої спеки? Перше, що спадає на думку, – купити стаканчик вершкового пломбіру. Солодке освіжаюче морозиво – улюблені літні ласощі і дітей, і дорослих. І навіть затяті шанувальники здорового харчування не можуть відмовити собі в апетитному ескімо, коли за вікном +30.

Дізнавшись про консерванти, барвники, ароматизатори та іншу хімію, якими з лишком набито магазинне морозиво, ми відшукали простий і класний рецепт домашнього пломбіру всього з трьох інгредієнтів. Щоб домогтися ідеальної кремової текстури, потрібен дійсно магічний рецепт …

Ось, як зробити домашній пломбір в шоколаді, щоб порадувати дітей і поласувати самому. Швидкість приготування і мінімальний набір інгредієнтів тебе приємно здивують!

Пломбір в домашніх умовах

Складові

300 мл згущеного молока

300 мл жирних вершків (25% жирності, не менш)

90 г молочного шоколаду

одноразові паперові стаканчики

дерев’яні або пластикові палички

Приготування

  1. Вилий вершки в глибоку посудину і збий їх віночком або міксером до утворення пишної маси. У процесі збивання маса повинна збільшитися приблизно в 2 рази.
  2. У вершки поступово вливай згущене молоко, поєднуючи компоненти за допомогою міксера або віночка. Морозиво виходить досить солодким, так що можеш використовувати меншу кількість згущеного молока.
  3. Отриману суміш переклади в зручну ємність за допомогою черпака.
  4. Шоколад розтопити на водяній бані або в мікрохвильовій печі.
  5. Наповни кожен з стаканчиків топленим шоколадом, акуратно розподіливши його по стінках і дну. Залишки шоколаду злий назад в миску, залишаючи на стінках лише тонкий шар.

Джерело

Все буде Україна