«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Найсмачніші палюшки. Рецепт який підірвав інтернет

Одна з традиційних страв української кухні-палюшки.

Цю смакоту готували ще наші прабабусі. На Львівщині ми знаємо їх як палюшки, на Івано-Франківщині- клюски, ще їх називають лінивими варениками або пальчики.

Головним інгредієнтом є товчена варена картопля. Радехівчани під назвою “ліниві вареники” бачать пальчики з начинкою, частіше це домашній сир. Палюшки ж готують без начинки, приправляють шкварками та смаженою цибулькою, моя бабуся посипала зверху ще й домашнім сиром- дууже смачно, обов’язково спробуйте!

Для приготування потрібно: відварена картопля приблизно 2 л, 1-2 яйця 1-2 скл. борошна 1-2 ст.л крохмалю, сіль

Відварену картоплю потовкти та охолодити, після охолодження знову потовкти або пропустити через м’ясорубку до утворення однорідного м’якого пюре. Додати яйця. Замісити туге тісто, при потребі можна додати 1-2 ст.л. крохмалю, щоб тісто було достатньо тверде. Сформувати пальчики і відразу варити в окропі.

В киплячу підсолену воду вкинути палюшки, довести до кипіння акуратно помішуючи. Як тільки закиплять вийняти на друшляк і обдати холодною водою. Готові палюшки відкинути в миску і перемастити смальцем, присипати шкварочками і можна подавати!

Джерело

Все буде Україна