«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

НІЧОГО ОСОБЛИВОГО, ПЕЧУ ЗВИЧАЙНІ КОТЛЕТИ, ЯК ВЧИЛА БАБУСЯ. АЛЕ ВСІ, ХТО ЇХ ХОЧ РАЗ ПРОБУВАВ, КАЖУТЬ, ЩО НІЧОГО СМАЧНІШОГО В ЖИТТІ НЕ ЇЛИ. ТОМУ ВИРІШИЛА ПОДІЛИТИСЯ РЕЦЕПТОМ МОЇХ ПИШНИХ І СОКОВИТИХ КОТЛ

Скажу чесно, коли я виходила заміж, особливо вмілою господинею не була. Вдома мене готувати не змушували, а в студентські роки якось і часу не було. Я від цього особливо не страждала, але якось все ж захотілося побалувати чоловіка домашніми котлетками. Однак я й гадки не мала, з чого починати. Тоді я вирішила зателефонувати бабусі, адже у кого ще питати поради в такій важливій справі? Тим більше її котлети я завжди обожнювала.

700 г фаршу 1 цибулина 150 мл вершків 2 скибочки батона 4 ст. л. манної крупи сіль і перець за смаком зелень рослинна олія для смаження.

Приготування

Мені подобалися бабусині котлети, тому що вони були соковитими. А секрет в тому, щоб додати в фарш багато цибулі, так я і стала робити. Але цибулю ти додаси потім, а на початку потрібно залити батон вершками і залишити, щоб він просочився. Тепер починаємо замішувати фарш. Додай до м’яса дрібно нарізану цибулю і зелень. Я люблю, коли зелені багато: і петрушка, і кріп, і зелену цибулю. А ти додавай до смаку. Потім йде манка, а після замочений хліб разом з вершками, навіть якщо батон в повному обсязі їх ввібрав. Фарш посолити і поперчити, можна додати і інші спеції, це справа смаку. Тепер, коли всі інгредієнти змішані, потрібно вимісити фарш. Бабуся завжди мені говорила, що найважливіше в приготуванні котлет – гарненько відбити фарш. І тут вона безсумнівно права. Після цих маніпуляцій сформуй з фаршу котлети і приступай до смаження. Їх можна приготувати на сковороді або в духовці. Для дітей я готую в пароварці. У будь-якому випадку виходить дуже смачно! Тепер я готую тільки за цим рецептом і вони завжди виходять. Сподіваюся, цей рецепт тобі сподобається і обов’язково приживеться у тебе вдома! Смачного!

Пише ukrainians

Все буде Україна