«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Нутелла з 2 інгредієнтів удома! Спробувавши приготувати раз, ви вже не купите цю пасту в магазині!

Дуже смачна і проста в приготуванні шоколадно-горіхова паста Нутелла за лічені хвилини.

Принадність цього рецепта в тому, що ви на свій смак можете регулювати ступінь «шоколадності» і «горіховості» цієї пасти. Спробувавши приготувати Нутеллу вдома, ви вже не купите цю пасту в магазині — настільки відчутна натуральність і насичений смак в домашній Нутеллі.

Інгредієнти

Горіхи — 200 грамів (традиційна Нутелла має смак фундука, але можна використовувати будь-які горіхи)

Шоколад — 50-200 грамів (кількість шоколаду можна регулювати на свій смак залежно від того, наскільки шоколадну пасту ви хочете отримати в результаті)

Сіль — 1 щіпка

За бажанням:

Какао

Цукрова пудра

Мед

Вершкове масло

Згущене молоко

Сухе молоко або вершки

Приготування

1. Горіхи потрібно підсушити і підрум’янити в духовці, прогрітій до 180 градусів, протягом 8-10 хвилин. Не пропускайте цей крок, горіхи стають набагато ароматніше і смачніше. Очистить горіхи від лушпиння.

2. Додайте до горіхів дрібку солі і подрібніть їх в блендері. Якщо у вас потужний блендер, то буквально за 1-2 хвилини у вас буде однорідна горіхова паста. Якщо блендер менш потужний, то подрібнюйте у 2 підходи. Спочатку буде здаватися, що паста не виходить, і залишаються крупинки горіхів, але продовжуйте подрібнювати, горіхи прогріються, з них буде виділятися масло і процес піде швидше. Щоб полегшити блендеру роботу можна додати трохи (0,5-1 ч.л.) вершкового масла або рослинної олії. При подрібненні чаша блендера може сильно нагрітися.

3. До теплої горіхової пасти додайте шматочки шоколаду (молочного або чорного) за смаком. Вони швидко розтануть, і у вас вийде справжня шоколадно-горіхова паста. Я додала 50 грамів молочного шоколаду і трохи какао для більш насиченого кольору. Перекладіть Нутеллу в баночку. Після холодильника вона буде ще густіше.

Смачного!

Джерело

Все буде Україна