«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Райська насолода! Торт “Павлова”

Цей торт названий на честь відомої балерини Анни Павлової. Шеф-кухар, який вигадав цей десерт, спробувавши його, вигукнув: “Він легкий, як Павлова!”. За формою він нагадує пачку балерини. До речі, за звання батьківщини цього кулінарного шедевру борються дві країни – Австралія та Нова Зеландія. І досі тривають суперечки, де ж саме був “народжений” цей торт.

Інгредієнти для приготування:

Для безе: яєчні білки -8 шт., цукрова пудра - 2 склянки, кукурудзяний крохмаль -6 ст. ложок, лимонний сік - 5 крапель.

Для крему: вершки жирні - 600 мл, цукрова пудра -6 ст. ложок, ягоди та фрукти для подачі.

Приготування:

 1. Білки збити в піну, додати лимонний сік. Поступово додавати цукрову пудру маленькими порціями. Збивати не менше 10 хвилин до твердих піків. Наприкінці збивання ввести крохмаль, перемішати.

2. Викласти масу на деко у вигляді круга, зробити в середині заглиблення. Випікати безе 1,5 години в розігрітій до 150 ° С духовці стежачи за тим, щоб поверхня не почала рум’янитися. Вимкнути духовку, відкрити дверцята і дати безе повністю в ній охолонути.

3. Перед подачею збити з цукровою пудрою вершки в густу масу, викласти їх в середину безейного коржа, зверху викласти порізані ягоди та фрукти.

Господині на замітку ° Традиційно торт “Павлова” подається з полуницею. Проте можна брати будь-які ягоди чи фрукти на ваш смак.

° За бажанням можна зробити “Павлову” у вигляді порційних тістечок.

° Можна спекти два безейних коржі та промастити їх збитими вершками, а зверху викласти ягоди.

Пише patelnya

Все буде Україна