«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Салат “Королівський”. Неповторний смак! Коли подруга пригостила ним вперше, я вже мріяла, що приготую його вдома! Неймовірно простий у приготуванні, не можу берегти рецепт у тaємнuці!

Салат “Королівський”. Неповторний смак! Коли подруга пригостила ним вперше, я вже мріяла, що приготую його вдома! Неймовірно простий у приготуванні, не можу берегти рецепт у таємниці! Можна викладати салат шарами в глибоку миску, а відтак перевернути готову страву на пласку тарілку. Він тоді матиме дуже ефектний вигляд.

Інгредієнти:

250 г свинини, 1 цибулина, 2–3 картоплини, 100 г чорносливу, по 1 морквині та буряку, 2 яйця, 150 г твердого сиру, 50 г горіхів, майонез.


Чорнослив залити окропом і дати постояти 20 хв, воду злити, чорнослив нарізати середніми шматочками. Відварити картоплю, яйця, буряк і моркву. Остудити, почистити.

Відварене м’ясо та картоплю нарізати кубиками. Буряк і моркву натерти на тертці з великими отворами. Цибулю нарізати дрібно, яйця – соломкою. Сир натерти на тертці з маленькими отворами. Подрібнити горіхи.

Викласти на тарілку шарами: картопля, майонез, цибуля, м’ясо, майонез, морква, чорнослив, горіхи, морква, майонез, буряк, майонез, яйця, майонез, сир.


Неймовірний поворот в проекті. 1200 путівок в різні країни світу від Книги Добра
Можна викладати салат в глибоку миску, розміщуючи шари у зворотному порядку, а відтак перевернути готову страву на пласку тарілку. Прикрасити зеленню, кільцями болгарського перцю, трояндочкою з моркви.

Смачного!

Пише - ukrainians.today

Все буде Україна