«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Варення за пять хвилин! І всі вітаміни – у баночках!

У наш шалений час, коли часу не вистачає ні на що, коли і мами, і бабусі працюють, хочеться варити варення дуже швидко, не витрачаючи багато часу. А головне, чого хочеться ще більше, зберегти якомога більше вітамінів для своєї родини у цих закрутках. Смакота гарантує неперевершений результат для таких ягід, як вишня, смородина, малина та полуниця.

Складові:

Ягоди – 1 кг.
Цукор – 1 кг.
Лимонний сік – 4 ст.л. (до вишень додавати не треба).

Спосіб приготування:

Беремо дозрілі ягоди. Промиваємо їх під подою, просушуємо на рушничку. Якщо це вишня, то треба дістати кісточки. Засипаємо ягоди цукром і відправляємо на всю ніч в холодильник.

Зранку, коли ви прокинулися, поставте ягоди на маленький вогонь. Треба помішувати, бажано дерев’яною ложкою. Коли ця вся смакота закипить, почне трошечки булькати.

Треба влити в неї лимонний сік. Тепер проваримо ще 5 хвилин. Потім варення (гаряче) розливаємо у СТЕРИЛІЗОВАНІ банки, бажано з кришками, які закручуються. Кришки кип’ятимо у воді. А от банки – можна і в мікрохвильовці, доки варення буде закипати.

Закручені банки перевертаємо вверх дном, закутуємо, наприклад у плед, на декілька годин. Такі закрутки легко зберігаються у межах міської квартири. Навіть без холодильника.

Поділіться цим рецептом зі молодими господинями. Вони вам за це будуть вдячні! А зимою разом будете пити чай із запашним варенням.

Джерело

Все буде Україна