«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Виходить дуже смачно! Пляцок “Солодка теща”

Дуже смачний пляцок із кокосово-маковим коржем, незвичайним сирно-заварним кремом і желейним декором. Рецепт – від дуже гарної господині, яка добре знається на тортах!

Для бісквіту: 6 яєць, 1 скл. цукру, 3/4 скл. борошна, 2-3 ч. ложки какао, 1 ч. ложка порошку для випічки.

Білки, збити до жорсткої піни, потім додати цукор і яєчні жовтки. Перемішати – так щоб не відчувалося в масі кристалів цукру. Потім додати борошно, змішане з порошком в кінці какао і обережно вимішати. Потім влити масу у форми для випікання. Випікати температура 160-180 ° протягом приблизно 30 – 40 хв. Після випічки, ми повинні дати охолонути бісквіту, а потім розрізати його на дві частини.

Маково-кокосовий корж: 5 білків, 1/2 скл. цукру, 100 г тертого кокоса (стружки), 1/2 скл. сухого маку, 1 ч. ложка порошку для випічки. Білки збити до жорстких піків. Потім додати інші інгредієнти і обережно перемішати. Температура випічки 160-180 градусів протягом приблизно 30–40 хв.

Крем: 5 жовтків, 1/2 л сметани, 1 п. ванільного цукру, 250 г масла, 6 ст. ложок цукрової пудри, 1 л. молока. Молоко і ванільний цукор довести до кипіння і залишити для охолодження. Змішати яєчні жовтки з сметаною, влити в молоко і поступово довести до кипіння. Накрити кришкою, газ вимкнути і залишити на 30 хв, потім злити через дрібне сито і охолодити повністю. Потім протерти масло з цукром, поступово додати холодний вершковий сир і добре розтерти блендером.

Для декору: 1 великий пакет круглого печива, 2 п. желе, родзинки. Складаємо пляцок: темний бісквіт, крем, маково-кокосовий корж, крем, темний бісквіт, крем, круглі печива, на кожне печиво покласти родзинки і залити желе

Пише simya

Все буде Україна