«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

0це це так поворот! Щойно повідомили! Зеленський опиниться на лаві підсудних: подробиці

Зеленський опиниться на лаві підсудних. Слухання стосується другого туру виборів. У понеділок, 13 травня, стало відомо про те, що в Оболонському районному суді Києва будуть слухати справу новообраного президента Володимира Зеленського.

Про це інформують ЗМІ з посиланням на заяву суду. У повідомленні сказано, що слухання стосуються адміністративного порушення, а саме поведінки Зеленського в день виборів на дільниці під час голосування.

Варто нагадати, що під час другого туру виборів 21 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський проголосував в кабінці, потім вийшов до журналістів і продемонстрував на камери заповнений бюлетень. Поліція в той же день склала адміністративний протокол. Тепер суду належить визначити міру покарання за порушення норм щодо передвиборчої агітації. Слухання призначені на 12.45. Розглядати справу буде суддя Оболонського районного суду Владислав Дев’ятко.

У суді додають, що покарання за порушення таємниці голосування передбачає штраф до 5100 гривень. В особливо резонансних випадках законом передбачена кримінальна відповідальність — обмеження волі на строк до трьох років. На виборах-2019 розголошення свого волевиявлення було одним з найбільш частих порушень. Нагадаємо, чинний міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков затримається на діючій посаді лише до парламентських виборів.

Про це стало відомо з інтерв’ю спікера штабу Володимира Зеленського — Дмитра Разумкова, яке він дав в ефірі телеканалу «112 Україна».
Однак при цьому Дмитро Разумков не виключив, що в разі «вдалого» формування коаліції і «правильного» завершення парламентських виборів, Арсен Аваков залишиться на своєму посту. Як повідомляв раніше Знай.ua, радник новообраного українського гаранта Володимира Зеленського Іван Апаршин пояснив позицію щодо врегулювання конфлікту на окупованому сході України, а також розповів про Мінські переговори і зазначив основну складність реінтеграції Донбасу.

Джерело

Все буде Україна