«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

15 квітня — День Тита

Сьогодні моляться святому Тита, який завжди захищав усіх справах, пов’язаних із справами і прибутком. Його просять, щоб він допоміг у справах, зробив роботу прибутковою і вигідною, а рік успішним, приніс процвітання і достаток.

Але Тит не покровительствує тим, хто сьогодні сумує, засмучуватися, сваритися і лаятися. Щоб святий благоволив, потрібно весь день провести в веселощі й радості. Потрібно гуляти, збирати компанію хороших друзів, навіть не забороняється вживання міцних напоїв. Чим веселіше цей день проведеш, тим багатшими й успішнішими буде весь рік.

 

Прикмети на 15 квітня кажуть, що чим більшим розмахом ти сьогодні будеш святкувати, чим веселіше ти проведеш сьогоднішній день, тим багатшою буде рік, тим успішніше будуть йти твої справи.

 

Це зробити не так просто, так як день дуже несприятливий в емоційному плані. Сьогодні люди стають дуже великими, їх легко в чому-небудь переконати, особливо в тому, що здатне принести шкоду і збитки. Є великий ризик конфліктів і пригніченого настрою. А цього допускати не можна, інакше весь рік будеш животіти в убогості.

 

Тому сьогодні потрібно проявити неабияку витримку, спокій і врівноваженість. Не варто нікому вірити не можна ні з ким сваритися.

Ввечері треба зібратися всією сім’єю або покликати близьких друзів, яким ти беззастережно довіряєш, щоб весело провести вечір за байками і смішними історіями.

Також прикмети на 15 квітня кажуть, що якщо сьогодні посадити гроші, то вони обов’язково густо проростуть. Для цього потрібно взяти звичайну монету, посадити її у квітковий горщик із землею і виголосити над нею молитву святого Тита.

Горщик потрібно поливати і «ростити» монету весь рік. Тоді гроші будуть не вичерпуватися з дому, а всі справи будуть прибутковими.

Народні прикмети на Тита Чудотворця

Господарі на Тита перевіряли зерно для посіву, а господині проганяли від хати ворон. Вважалося, що вони на Тита приносять із собою нещастя.

15 квітня був особливим днем для торговців, які намагалися якомога веселіше відзначити цей день, щоб увесь рік мати гарний прибуток.

Голуби воркують 15 квітня – день буде теплим.

Тепла ніч на Тита – на тепле літо.

Сині хмари в цей день віщують дощ.

Все буде Україна